Kłótnie

Co oznacza kłótnia we śnie? Według Leksykonu Marzeń Sennych, kłótnia zwiastuje szybkie pojednanie oraz zażegnanie sporu. Także z Sennika Victorii Birgis wynika, że kłótnia między kochankami staje się ostrzeżeniem przed dużymi wydatkami związanymi z potrzebami najbliższych. Jeżeli widzimy kłótnie między przyjaciółmi, to możemy spodziewać się zmiany w swoim życiu. Być może tak daleko odsunęliśmy się od innych, że zatraciliśmy perspektywę obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Warto czasami wyjść ze swojej samotni i poszukać bliskich dusz, które pomogą w przezwyciężeniu licznych trudności. 


Według Sennika Pawła Zaremby, kłótnia między mężczyzną a kobietą oznacza wielką namiętność i gorące emocje, zaś jeżeli dwoje mężczyzn uczestniczy w sporze, to być może ktoś nam zazdrości, a nasze pewne cechy wzbudzają zawiść w otoczeniu. Kłótnia między kobietami oznacza chwilowe kłopoty, z którymi szybko sobie poradzimy. 


Także kłótnia z kimś staje się zwiastunem poprawy relacji z bliskimi, zaś spory z przyjaciółmi oznaczają dobrych i życzliwych znajomych. Ale jeżeli widzimy lub uczestniczymy w kłótni z obcą osobą, to być może nasze zachowanie jest źródłem licznych nieporozumień oraz konfliktów z otoczeniem. W sytuacji, gdy słyszymy kłócące się osoby, to musi jeszcze raz przeanalizować nasze decyzje. Czasami warto zaczekać z podjęciem poważnych kroków, szczególnie, że nieraz emocje są złymi doradcami. Także kłótnia małżeńska oznacza udany związek, o który warto dbać i pielęgnować. 


Sen o kłótni może także być projekcją odczuwanych emocji. Często kłótnie z bliską osobą oznaczają ukrywany żal lub głęboki smutek. Jeżeli emocje nie zostaną uzewnętrznione, to w pewnym momencie przekroczą granicę i mogą stać się źródłem dodatkowego cierpienia. Kłótnia we śnie jest także projekcją wewnętrznych konfliktów, które toczą się w duszy śniącego.  Najważniejsze jest odzyskanie równowagi, szczególnie, że kłótnie z samym sobą przynoszą więcej strat niż pożytku. Również kłótnia może stanowić zapowiedź konfliktu na jawie, tak więc warto zachować spokój i opanowanie. 
 

Kłótnie

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów