Świnia

Co może oznaczać sen o świni? Jeżeli w naszym śnie pojawia się świnia, to przede wszystkim warto zapamiętać jak największą ilość szczegółów związanych z naszym snem. Jaki kolor miała świnia? A jaką wielkość? Co robiła, a może co my robiliśmy we śnie? Również warto zwrócić uwagę na emocje, które towarzyszyły nam we śnie o świni. To wszystko pomoże nam w prawidłowej interpretacji snu o świni.

Świnia a znaczenie snu

Jak już wspomniano, sen o świni jest ciekawym marzeniem, które może stanowić źródło interesujących informacji. Zazwyczaj świnie we śnie pojawiają się w trudnym momencie, który może wpłynąć na dalsze życie śniącego. Co ciekawe, sen o świni także stanowi podświadome odzwierciedlenie nieprzyjemnych cech, które tkwią w osobie śniącej. Może osoba śniąca jest niecierpliwa lub nie potrafi zapanować nad swoją zachłannością? A może jest fałszywa wobec siebie i najbliższego otoczenia? Jeżeli we śnie widzimy świnię, to warto zastanowić się nad swoim zachowaniem oraz cechami. Może jest coś, o czymś chcielibyśmy zapomnieć? Świna również jest podświadomym wyrzutem sumienia – być może osoba śniąca zachowała się niewłaściwie wobec kogoś ważnego?

Warto także zwrócić uwagę na płeć świni. Jeżeli we śnie widzimy maciorę, to być może czujemy się przytłoczeni troską innych, szczególnie bliskiej osoby. Knur lub dzik odnosi się do naszej sfery seksualnej i cóż, oznacza brak satysfakcji lub zawód w kwestiach miłosnych. Może nie potrafimy zadbać o zaspokojenie swoich potrzeb lub czujemy się nieszczęśliwi w danym związku? Knur, dzik czy prosięta mogą również oznaczać poczucie zmarnowania swojego potencjału lub oschłość emocjonalną. Może osoba śniąca czuje się zaniedbana lub jest traktowana przedmiotowo przez osoby bliskie? W tym przypadku warto zastanowić się nad jakością relacji z otoczeniem, szczególnie że świnia w marzeniu sennym może przestrzegać przed fałszywy przyjacielem lub oznacza problemy w gronie rodzinnym.

Warto zapamiętać emocje, które pojawiają się w naszych marzeniach sennym. W tej sytuacji należy zwrócić uwagę na to, czy świnia wzbudziła w nas strach, przerażenie, a może wręcz przeciwnie – stała się źródłem radości lub obudziła w nas opiekuńczość. A może w naszym śnie bliska osoba zamieniła się w świnię? Każdy kontekst sytuacji w śnie o świnie może pomóc nam w poznaniu znaczenia snu. Jeżeli we śnie widzimy, że nasza bliska osoba zamienia się w świnię, to być może podświadomie czujemy niechęć wobec danej postaci? Również sen o widoku zamiany bliskiego w świnię, wskazuje na odkrycie w tej osobie wad, których się nie spodziewaliśmy. Może ktoś bliski zachowa się wobec nas wyjątkowo niewłaściwie, przez nasze emocje wobec niej całkowicie się odmienią?

Również sen o świni może oznaczać problemy w gronie rodzinnym. Często świna we śnie może wskazywać na pojawienie się szansy na odniesienie sukcesu w pracy zawodowej lub w biznesie. Jednak droga do celu nie będzie należała do najłatwiejsza, więc być może osoba śniąca będzie musiała podjąć decyzję, dotycząca jej przyszłości. Świnia jest także przestrogą przed nieuczciwym postępowaniem wobec otoczenia. Nie każdy cel jest wart utraty zaufania bliskich.


A co może oznaczać sen o ubiciu świni?

Jeżeli we śnie widzimy, że zabiliśmy świnię, to być może pokonamy swoje wady lub zmienimy własne postępowanie. Ale jeżeli we śnie zabiliśmy świnię, która nam towarzyszyła, to jednak osiągniemy sukces kosztem szczęścia bliskiej osoby. Również znajdowanie się wśród dużej ilości świń oznacza niewłaściwe otoczenie lub fałszywych przyjaciół. Spożywanie potraw ze świni może wskazywać na powodzenie, szczęście oraz pokonanie nieprzyjaciół.

Śniący to świnia

Świnie niezasłużenie są pojmowane jako symbol lenistwa, obżartości czy chciwości. W wielu kulturach świnia odgrywa jednak znacznie pozytywniejszą rolę – jest to symbol płodności, macierzyństwa, szczęścia, pieniędzy. Jako ikona płodności czczona była w Egipcie, Mezopotamii, Skandynawii czy w krajach celtyckich. Dlatego sen, w którym świnia karmi młode może mieć właśnie szczególnie pozytywne znaczenie dla matek czy kobiet oczekujących na potomstwo.

Inne znaczenie snu:

Świnia

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów