Szef

Widok szefa w marzeniu sennym może stanowić ostrzeżenie przed niekontrolowanymi wybuchami emocji. Często postać szefa może wskazywać na zachowanie równowagi wewnętrznej, cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu. I być może nie zawsze droga na szczyt jest prosta i przyjemna, to warto uparcie dążyć do celu. Należy również wiedzieć, że widok szefa może oznaczać zmiany w stanowisku pracy i warto zapamiętać emocje, towarzyszące postaci szefa. Jeżeli szef jest zadowolony, to być może czeka nas w niedalekiej przyszłości awans lub podwyżka. Ale jeśli szef jest zdenerwowany, to niedługo możemy otrzymać wypowiedzenie z pracy.

Czasami widok postaci szefa może wskazywać na liczne nieprzyjemności w życiu codziennym lub stanowi przestrogę przed zaniedbywaniem swoich obowiązków, zarówno tych rodzinnych, jak i zawodowych. Jeżeli w marzeniu sennym kłócimy się z szefem, to niedługo nasze poczucie bezpieczeństwa zostanie zachwiane, a my stracimy zaufanie do bliskiej osoby. Także otrzymanie prezentu od szefa może stanowić przestrogę przed dużymi stratami lub poniesieniem porażki. Jeżeli w marzeniu sennym jesteśmy szefem dla innych, to możemy spodziewać się licznych problemów oraz trudności w dojściu do celu. W tym przypadku należy zachować cierpliwość oraz wytrwałość. Jeśli w marzeniu sennym krzyczymy na szefa, to niedługo otrzymamy awans i podwyżkę. Również rozmawianie o szefie we śnie wskazuje na otrzymanie wyróżnienia lub zwiastuje duży przypływ gotówki. A słuchanie szefa ze zwieszoną głową wskazuje na zwolnienie z pracy i cóż, to doskonały czas na szukanie nowego zajęcia.

Sennik szef - znaczenie snu

Kto z nas nie chciałby zostać szefem? Ta funkcja wiążę się przecież z silną pozycją społeczną, władzą i bogactwem. Czy sen, w którym pojawia się motyw szefa, jest zapowiedzią nowego, lepszego życia?

Według wielu senników motyw szefa lub dyrektora rzeczywiście przynosi szczęście, niezależnie od tego czy z nim rozmawiamy, widzimy go czy wcielamy się w jego rolę. Radosne nowiny dla każdego mają inny wymiar, dlatego sen o dyrektorze może być zapowiedzią awansu zawodowego i społecznego, pomyślności finansowej czy rosnącej popularności.

Szef we śnie powinien być odbierany również jako motywacja do lepszej pracy, do tego, by osiągnąć poziom uprawniający do zajęcia takiego stanowiska. Sny o przełożonych przytrafiają się zarówno ludziom o dużych ambicjach i nieco rozbujałym ego, jak i skromnym, niezbyt pewnym siebie przeciętniakom.

Sen, w którym widzimy prawdziwego szefa naszej firmy, może odzwierciedlać nasz stosunek do niego, na przykład sympatię, strach lub nienawiść.

Inne znaczenie snu:

Szef

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów