Tory

Zazwyczaj widok torów kolejowych oznacza pewien sposób myślenia, który może okazać się zbyt konserwatywny. W tym przypadku osoba śniąca nie potrafi dostosować się do nadchodzących zmian, lub w nie jest w stanie odmienić swojego systemu wartości. Co ważne, sen o torach może również zapowiadać daleką podróż, zmianę miejsca zamieszkania lub pracy, a także symbolizują cel, który wymaga dużego poświęcenia ze strony osoby śniącej. To ambitne działania, które mogą przynieść zarówno wielki sukces, jak i bolesną porażkę. To czas dużego wysiłku oraz poświęcenia. 

Również sen o torach może oznaczać pewne zmiany w życiu osobistym. Jeżeli we śnie widzimy nowe i długie tory, to być może w niedługim czasie pojawi się szansa na odmianę swojego życia. Może daleka podróż, spełnienie marzeń lub realizacja ambitnego planu? A jeżeli we śnie idziemy wzdłuż torów, to być może w nadchodzących dniach znajdziemy wskazówkę do rozwiązania pewnego problemu lub osobistego konfliktu. To także zapowiedź osiągnięcia dużego sukcesu oraz skorzystania z nadchodzącej szansy. Jeżeli we śnie chodzimy wzdłuż toru, to być może osoba śniąca nie czuje się gotowa na przeprowadzenie dużych zmian w swoim życiu osobistym. To nie jest odpowiedni moment na realizację ambitnego planu i cóż, być może osoba śniąca przeżywa duży lęk przed niepewną przyszłością. 

A co może oznaczać sen o przekroczeniu torów?

Jeżeli we śnie przekraczamy tory, to być może w niedługim czasie porzucimy pewne działania, które być może okażą się mało zyskowne. To również zapowiedź bunty wobec pewnych działań skierowanych wobec osoby śniącej. Może śniący nie chce zgodzić na pewne plany lub nie potrafi dostosować się do pewnych wymagań społecznych? Czasami przechodzenie przez tory może wskazywać na pewien etap przejściowy, w którym należy przeanalizować pewną sytuację w życiu osobistym? To także czas spokoju, refleksji nad swoim życiem oraz odnalezienia równowagi emocjonalnej. Nie należy jednak zapominać o pewnych wydarzeniach lub osobach, które pomogły śniącemu w ważnym wydarzeniach.

Podróżowanie po torach kolejowych może oznaczać wyjątkowo pozytywną zmianę w życiu osobistym. To czas wielkich działań oraz spektakularnych sukcesów. Warto skupić się na osobistych działań. Także wygląd torów kolejowych może pomóc nam w interpretacji snu. Proste tory kolejowe mogą oznaczać trzymanie się utartych szlaków oraz wskazują na prostą drogę do osiągnięcia celu. Krzywe drogi kolejowe lub tory pełne zakrętów mogą oznaczać skomplikowanie pewnych spraw lub przestrzegają przed pewnymi działaniami.  Również widok dużej ilości torów może wskazywać na układy, które mogą przyczynić się do pojawienia dodatkowych przeszkód.

Czasami możemy śniąc o torach wyścigowych. Jeżeli we śnie widzimy tory wyścigowe, to być może osoba śniąca żyje w ciągłym biegu i cóż, zazwyczaj dąży do odniesienia sukcesów. Może jego życie przypomina tor wyścigowy i cóż, uwielbia rywalizację z innymi. Ale sen o torach wyścigowych także może odnosić się do pewnego sposoby myślenia. Jeżeli we śnie widzimy tory wyścigowe lub zmierzamy wzdłuż toru wyścigowego, to być może czujemy, że nie zmierzamy do konkretnego celu. To także odzwierciedlenia pewnego sposobu myślenia. Może śniący nie potrafi spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Lub wciąż powiela pewien schemat zachowania? Czasami tory kolejowe mogą oznaczać czas uporządkowania osobistych spraw, które wymagają jednak cierpliwości, rozsądku czy mądrości życiowej.

Sennik tory

Tory symbolizują wytyczoną życiową drogę do celu. Osoba, której śnią się tory porusza się po ustalonej przez kogoś innego trasie. Nie jest powiedziane, że to zły znak – tory prawie zawsze zaprowadzą nas do celu, ale brak w tej podróży własnej inwencji, samodzielności. Motyw ten może wskazywać na rozdarcie między poukładanym i wygodnym życiem, a przygodami i chęcią robienia tego, na co ma się ochotę. Proste tory sugerują, że wybraliśmy dobrze, natomiast zakręty czy zniszczone tory wskazywać będą na wątpliwą i niepewną przyszłość.

Inne znaczenie snu:

Tory

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów