Błyskawice

Błyskawica we śnie jest zwiastunem ważnych oraz wielkich wydarzeń w życiu, które przyczynią się do poprawy losu osoby śniącej.

 

Także błyskawica może oznaczać zrozumienie oraz tak zwane nagłe olśnienie w odniesieniu do trudnych problemów oraz kłopotów, które mogą przeszkodzić w realizacji ważnych planów. Widok błyskawicy oznacza duże straty oraz liczne nieprzyjemności, na przykład utratę pieniędzy, duży wydatek, zmartwienia, kłótnie, waśnie oraz poniesienie porażki w sferze biznesowej.

 

Uderzenie błyskawicą symbolizuje utratę mienia lub nawet życia. Warto zachować wzmożoną czujność przed grożącym niebezpieczeństwem. Również poniesienie szkód przez błyskawicę oznacza nieprzyjemności i pechowy okres w życiu. Być może nadejdą nieszczęśliwe wiadomości, które negatywnie wpłyną na przyszłość osoby śniącej. Ale uderzenie błyskawicy bez większych szkód oznacza wyjście z trudnej sytuacji oraz uniknięcie dużego zagrożenia. Straty przez błyskawicę wskazują na niespodziewany cios, ale błyski oznaczają szczęśliwą odmianę losu. Grzmoty symbolizują spotkanie towarzyskie, zaś błyskawica z piorunem staje się ostrzeżeniem przed stratami.

Błyskawice

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów