Były chłopak

Sen o byłym chłopaku na pierwszy rzut oka kojarzy się z tęsknotą za bliskim nam kiedyś człowiekiem. Rzeczywistość, tak jak związki miłosne, jest jednak bardziej zawiła i skomplikowana.

Wiele kobiet długo cierpi po rozstaniu z chłopakiem, a jeśli to była silna miłość, uczucie to nie wygasa nawet po wielu latach. Naturalne jest więc, że osoba, z którą spędziliśmy wiele dni i nocy, chodziliśmy na spacery, uprawialiśmy seks, będzie pojawiać się w naszych snach. Tutaj pierwsza wskazówka dla śniącej dziewczyny – czy „ex” pojawił się raz, czy może sen ten się powtarza? W pierwszej sytuacji oznacza to, że związek ten jest przeszłością, w drugiej, że mamy nadal jakieś nierozwiązane sprawy.

Duże znaczenie ma kontekst snu – jeśli chłopak nas przytula, całuje lub pociesza, to może znak, że uczucie wciąż się tli po obu stronach? Dla kobiety sen wyraża żal i tęsknotę po utracie miłości, ale prawdopodobnie również były chłopak ma takie odczucia. Z kolei, jeśli we śnie jesteśmy przez niego ranieni czy ignorowani, wtedy to znak, by iść do przodu i przestać o nim myśleć. Tak samo jest, gdy odwraca się on do nas plecami lub widzimy go z inną kobietą. To wyraźny sygnał, że jego uczucia są skierowane w stronę innej osoby.

Gdy kobieta widzi w swoim śnie dawnego chłopaka z dzieciństwa, jest to w pewnym sensie odzwierciedleniem jej tęsknoty za czasami młodości i wolności, kiedy obowiązki małżeńskie nie przeszkadzały we flirtach czy randkach. W takiej sytuacji obecny partner kobiety powinien nieco urozmaicić ich związek, dodać mu świeżości, pikanterii czy spontaniczności.

Niektóre dziewczyny śnią o tym, że ich „ex” udziela im porady dotyczącej życia uczuciowego. Wbrew pozorom to ma sens, gdyż były chłopak jest przestrogą, by w nowym związku nie powtarzać starych błędów.

Co, gdy kobieta fantazjuje o byłym chłopaku? Na przykład w śnie jest przez niego masowana lub pieszczona. Prawdopodobnie to sen, który ma skruszyć niechęć do spotykania się z innymi ludźmi, jaką mogło wywołać na przykład bolesne zerwanie z byłym.

Chłopacy zazwyczaj chętnie obdarowują swoje sympatie pluszowymi misiami czy zwierzątkami. W przypadku, gdy kobieta śni, że dostaje od byłego maskotkę, to jest to sygnał, że nadal myśli o związku i pielęgnowaniu uczuć. Z drugiej strony może też to być symbol niedojrzałych relacji, jakie łączyły ją z byłym chłopakiem.

W przypadku koszmaru, w którym chłopak porywa dziewczynę, jest to sugestia, że wciąż żywi on do byłej sympatii jakieś uczucia. Zagadką jest czy to jeszcze miłość, czy już nienawiść.

Były chłopak

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów