Koleżanka

Widok koleżanki we śnie może wskazywać na pewne konflikty z otoczeniem. Często stanowi to również przestrogę przed aktami zazdrości lub zawiści w gronie znajomych. Jednak należy pamiętać, że widok koleżanki może oznaczać również dobre kontakty towarzyskie, zaś spotkanie symbolizuje radosne chwile w towarzystwie bliskiej osoby. Widok dobrej koleżanki może zwiastować dobre wiadomości, które pozytywnie wpłyną na życie śniącego. Posiadanie wielu koleżanek zwiastuje nowe znajomości oraz relacje towarzyskie. Także fałszywa koleżanka staje się przestrogą przed nadchodzącymi trudnościami, szczególnie w sferze finansowej. Rady udzielane przez koleżankę wskazują na pewne problemy, które wymagają zdecydowanych działań.  Spotkania z dawnymi koleżankami oznacza odnowienie starych znajomości lub zdarzenia losowe. A w utrata koleżanki oznacza strach przed wyrażaniem osobistych poglądów.  Czasami widok koleżanki może stać się ostrzeżeniem przed rywalizacją oraz nieuczciwym postępowaniem bliskiej osoby. 

 

Często widok koleżanki może stanowić projekcję powrotu do przeszłości. Czasami ta postać wskazuje na odczuwaną potrzebę rozrywki i poszerzenia grona znajomych. Być może postać koleżanki jest także przestrogą przed nadmiernym zaangażowaniem się w pracę. Może uciekamy w sprawy zawodowe przed osobistymi problemami? Warto przeanalizować swoje postępowanie, szczególnie, gdy nie zaniedbujemy odpoczynek oraz swój stan zdrowia. A co oznacza sen o śmierci bliskiej znajomej? Może to oznaczać strach przed zmianami lub zakończeniem pewnego etapu w życiu. Także widok dawnej koleżanki oznacza cofanie się do przeszłości i tęsknotę za chwilami beztroski.


Widok koleżanki jest także przestrogą przed nierozwiązanymi problemami. Zawsze warto dążyć do zażegnania konfliktów, które mogą negatywnie wpłynąć na życie osoby śniącej. Także warto przeanalizować relacje, panującej w gronie znajomych. Być może brakuje zaufania lub przyjaźń jest tylko pozorna? Czasami to postać koleżanki jest przestrogą przed fałszywymi przyjaciółmi, dla których liczą się jedynie zysk oraz osiągnięcie swojego celu.

 

Koleżanka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów