Przyjaciółka

Sen o przyjaciółce ma podobne znaczenie jak w przypadku snu o przyjacielu. Jeżeli we śnie widzimy postać przyjaciółki, to niedługo otrzymamy dobrą nowinę, która znacząco wpłynie na życie osoby śniącej. Jeśli zaś kłócimy się z przyjaciółką, to w świecie rzeczywistym pojawiają się licznie konflikty z otoczeniem. Czasami kłótnia z bliską osobą stanowi przestrogę przed pogorszeniem stanu zdrowia, szczególnie że być może od pewnego czasu pojawiają się pewne symptomy choroby.

 

Jeżeli we śnie martwimy się o naszą przyjaciółką, to musimy uważać, aby nasze słowa i czyny nie przyczyniły się do wyrządzenia komuś krzywdy. Może warto zastanowić się nad własnym zachowaniem wobec innych? Jeśli we śnie odwiedzamy przyjaciółkę, to czekają nas chwile szczęścia i wspólnej radości. Jednak należy uważać na zachowania pewnych osób, które może przyczynić się do zmącenia radości. Śmianie się wraz z przyjaciółką stanowi przestrogę przed nagłym rozstaniem lub poważnym konfliktem.

 

Zmarła przyjaciółka może przestrzegać przed utratą bliskiej osoby lub na pochopne decyzje, które mogą przyczynić się do poniesienia porażki przez osobę śniącą. A jeśli we śnie żegnamy się z przyjaciółką, to niestety, ale nadchodzące dni przyniosą straty finansowe, więc należy się głęboko zastanowić nad podjęciem pewnej decyzji, która może okazać się wyjątkowo niekorzystna. A jeżeli w marzeniu sennym obraziliśmy przyjaciółkę, to pojawią się w naszym życiu pewne pokusy, które mogą przyczynić się do wyrzutów sumienia lub porzucenia osobistych wartości. A rozstanie z przyjaciółką zwiastuje nudne i długie sprawy urzędowe.

 

Sennik przyjaciółka - znaczenie snu

Przyjaciółka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów