Prezerwatywa

Prezerwatywa bezpośrednio odnosi się do życia erotycznego osoby śniącej. Jeżeli we śnie widzimy prezerwatywy, to niedługo sfera seksualna zostanie wzbogacona o nowe doświadczenia. Jeśli zaś, ktoś nam sprzedaje prezerwatywy, to niestety, ale ktoś nie życzy nam dobrze i jego działania skierowane są na poniesienie porażki przez osobę śniącą.

Należy wiedzieć, że sen o prezerwatywie związany jest także z płcią osoby. Jeżeli ten motyw pojawia się we śnie mężczyzny, to być może ta osoba pragnie ukryć coś przed światem lub może stanowić przestrogę przed ograniczaniem własnego rozwoju. Także sen o prezerwatywie może wskazywać dla mężczyzny pewne zdarzenia, które zahamują realizację jego planów i dalszych działań. Prezerwatywa w śnie kobiety może oznaczać strach przed przeszkodami oraz licznymi trudnościami. Również może odnosić się do przeszkody w realizacji osobistych marzeń i pragnień. Jednak należy wiedzieć, że ta przeszkoda związana jest z działaniem intencjonalnym otoczenia, więc kobieta musi poszukać przyczyny w świecie rzeczywistym.

Widok dziurawej prezerwatywy odnosi się do poniesionej straty lub porażki. Zazwyczaj taki sen związany jest z pogorszeniem relacji z bliskimi osobami lub zapowiada nieprzewidziane straty. Czasami sen o pęknięciu prezerwatywy wskazuje na rozczarowanie lub plany, które nie doczekają się realizacji, Także sen, w którym pojawia się ten motyw, związany jest z konfliktami z otoczeniem lub dużym sporem z bliską osobą.

Sen o kupowaniu prezerwatyw oznacza potrzebę ukrycia czegoś przed otoczeniem lub zahamowaniem odczuwanych pragnień.

Sennik prezerwatywa znaczenie snu

Sen o prezerwatywie często jest wynikiem naszych rozmyślań nad seksem, więc nie należy go traktować szczególnie poważnie. Z jednym tylko wyjątkiem – jeśli nie używamy kondomów, a prowadzimy bujne życie erotyczne i często zmieniamy partnerów, to sen jest ostrzeżeniem przed chorobami wenerycznymi czy niechcianą ciążą.

Sen o prezerwatywie można odnieść też jako marnowanie swojego potencjału. Dziecko jest prawdziwym błogosławieństwem dla człowieka, więc używanie kondoma ma w tym sensie negatywne znaczenie.

Prezerwatywa

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów