Rak choroba

Rak to powszechna nazwa chorób nowotworowych, które bezlitośnie zabijają ludzi na całym świecie. Sen o raku jest odzwierciedleniem sytuacji, w której człowiek musi zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem. Taki koszmar zdarza się zwłaszcza ludziom, którzy mają nowotwór złośliwy. Choroba wywraca życie do góry nogami, więc nie da się uciec od tego problemu. Nic dziwnego, że pojawia się nawet w snach.

Osoby, które są zdrowe mogą nieco inaczej interpretować sen dotyczący nowotworu. Po tym oczywiście, jak zrobią badania kontrolne.
- Gdy w koszmarze mamy zdiagnozowanego raka postarajmy się rzucić nałogi niebezpieczne dla naszego zdrowia. Sen, że jesteśmy chorzy odzwierciedla smutek, poczucie bezsilności i pesymizm tkwiący w umyśle śniącego. Rak może symbolizować również obszary w życiu, które przeszkadzają lub nas ranią.
- Jeśli motywem snu jest leczenie raka to z kolei symptom pozytywnych zmian w naszym życiu.
- Gdy śnimy, że rozmawiamy z chorą osobą, to odzwierciedla to nie najlepsze relacje z tym człowiekiem bądź naszymi bliskimi. Powinniśmy zmienić swój negatywny stosunek do świata i pewnych spraw, inaczej niczym rak „zje” to nas od środka.
- Gdy wypadają nam włosy z powodu raka jest to informacja dla śniącego, że ma obsesję na punkcie swojego zdrowia, być może jest hipochondrykiem.

Rak choroba

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów