Wymioty

Wymioty należą do najbardziej obrzydliwych motów sennych, już na samą myśl o nich robi nam się niedobrze. Zachęcamy jednak do przeczytania całego artykułu, w którym przedstawiamy znaczenie snu o wymiocinach, gdyż często odnosi się on do naszego życia.

Trzeba sobie zdawać sprawę czym dla ludzkiego organizmu są wymiociny – to odruch obronny, który chroni przed zatruciem toksycznym pokarmem lub nadmiernym rozdęciem któregoś z odcinków przewodu pokarmowego. Sen, w którym wymiotujemy trzeba potraktować właśnie w ten sposób – jako potrzebę oczyszczenia swojego życia z toksycznych relacji, niechcianych emocji lub nałogów. Każdy z nas ma swoje demony, sprawy, które zakłócają sumienie i sposób ducha – sen o własnych wymiocinach warto potraktować więc jako sygnał do zmienienia swojego życia na lepsze.

Bardzo pomocne dla znaczenia snu o wymiotach jest określenie ich przyczyny – jeśli taki odruch pojawia się na widok innego człowieka, oznacza to że ma on na nas negatywny wpływ. W przypadku wymiocin po jedzeniu należy sprawdzić wyjaśnienie danego produktu żywnościowego w naszym senniku, ewentualnie pomyśleć nad zdrowszym odżywianiem i stylem życia.

Inne znaczenie snu:

Wymioty

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów