Tonąć

Jeżeli toniemy w marzeniu sennym, to zazwyczaj musimy zachować ostrożność w nadchodzących dniach. Często sytuacja topienia się zwiastuje próbę odwagi, która wymaga również zachowania ostrożności. Jeżeli we śnie utopiliśmy się, to spotka nas bardzo duże szczęście oraz radość. A jeżeli topimy się i zostaliśmy odratowani, to niedługo spotkamy człowieka, dzięki któremu zmienimy całe nasze życie i zaznamy bardzo dużej radości.

 

Często ta sytuacja wskazuje na duże poświęcenie i oznacza dobry czas na śmiałe decyzje i realizację ryzykownych planów. A jeżeli w marzeniu sennym jesteśmy topieni, to niestety, ale być może stracimy duży majątek.

Jeśli we śnie ruszamy na pomoc tonącemu człowiekowi, to niedługo zostaniemy zmuszeni do wykazania się odwagą oraz dużą śmiałością. Bywa, że także ruszymy komuś na pomoc i okażemy duże wsparcie potrzebującej osobie. Jeżeli widzimy tonącą osobę, to w życiu zaznamy bardzo dużo szczęścia oraz radości. Jednakże należy pamiętać, że widok tonącej grupy osób może wskazywać na poniesienie ogromnych ofiar lub zbyt duże poświęcenie w pewnej sprawie. Także ta sytuacja może zwiastować nieszczęśliwe zdarzenia, które przyczynią się do poniesienia dotkliwej porażki.

 

Ale jeżeli w marzeniu sennym widzieliśmy utonięcie bliskiej osoby, to niestety, ale stracimy przyjaźń lub miłości. Również utonięcie mimo prób ratowania oznacza niesienie pomocy przy jednoczesnym wewnętrznym upadku. Być może stanowi to znak do zmian w swoim życiu i wskazuje na głębszą refleksję, dotyczącą równowagi wewnętrznej i poczucia osamotnienia lub zagubienia się w życiu. Może warto poszukać pomocy w najbliższym otoczeniu?

 

Sennik tonąć - znaczenie snu

 

 

Tonąć

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów