Walizka

Kupowanie walizki lub jej widok świadczy o odkryciu pewnej tajemnicy lub sekretu bliskiej osoby. A jeżeli w marzeniu sennym widzimy otworzoną walizkę, to być może musimy zachować ostrożność przed kradzieżą lub ta sytuacja stanowi przestrogę przed oszustwem i fałszywymi przyjaciółmi. A jeśli otrzymaliśmy walizkę w prezencie, to niedługo czeka nas bardzo miła niespodzianka, która przyczyni się do pozytywnej zmiany w życiu osoby śniącej.

Jeżeli w marzeniu sennym widzimy walizkę zaplanowaną po brzegi, to w nadchodzącym czasie jest wskazana oszczędność i zachowanie dużego umiaru. Pusta walizka może świadczyć o znaczniej poprawie bytu materialnego i być może niedługo pojawi się szansa na szybkie wzbogacenie swojego majątku. Jeśli w marzeniu sennym pakujemy walizkę, to niestety, ale musimy odłożyć na późniejszą chwilę nasze plany oraz marzenia. W tym przypadku, szybkie pakowanie walizki również może stanowić ostrzeżenie przed problemami w życiu osobistym lub zawodowym i chęci ucieczki od codziennych trudności. Należy także wiedzieć, że pakowanie walizki wskazuje na zmiany w życiu codziennym i często zwiastuje daleki wyjazd lub zmianę miejsca zamieszkania przez osobę śniącą.

Widok walizki wypełnionej papierami może świadczyć o problemach finansowych i cóż, sytuacja ta stanowi radę, aby zacząć oszczędzać, ponieważ nadchodzą gorsze czasy pełne niepokojów lub problemów finansowych. Również dźwiganie walizki może świadczyć o problemach życiowych, które należy udźwignąć i iść dalej mimo dużego wysiłku oraz poświęcenia.

Sennik walizka - znaczenie snu

Walizka we śnie zapowiada problemy, do których musimy podejść z dystansem lub sugeruje, że potrzebujemy odpoczynku.

Inne znaczenie snu:

Walizka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów