Wiatr

Wiatr poprzez swoje asocjacje z żywiołem powietrza odnosi się do intelektu i myśli śniącego, przynosi nowe wiadomości i informacje. To czy sen ma dobre znaczenie zależy przede wszystkim od rodzaju wiatru.

Inne znaczenie snu:


Znaczenie snu o wietrze

Sen o wietrze może nam pomóc w lepszym poznaniu samego siebie. To nasze czynności czy emocje pozwalają nam na prawidłową interpretację snu o wietrze. Jeżeli we śnie zmagamy się z wiatrem lub dużą wichurą, to być może w naszej duszy toczy się prawdziwa burza emocji. Może osoba śniąca nie jest pewna emocji partnera lub wręcz przeciwnie, jest zmęczona zaborczą miłością drugiej osoby. A może śniący przeżywa wiele rozterek duszy, które mogą spowodować, że w życiu śniącego zagości smutek oraz cierpienie? Jeżeli we śnie zmagamy się z wiatrem, to prawdopodobnie osoba śniąca będzie musiała podjąć ważne i zdecydowane kroki, które przybliżą ją do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Sen o wietrze także może wskazywać na wyczerpanie energii życiowej. Może to czas odpoczynku oraz skoncentrowaniu swojej uwagi na swoich wewnętrznych potrzebach? Czasami wiatr może oznaczać pogorszenie stanu zdrowia lub zbliżającego się pogorszenia nastroju. Czasami wiatr może symbolizować zmienność losu oraz stanowi przestrogę przed pechowym okresem w życiu. Często widok wiatru może wskazywać na duże zmiany w swoim życiu. Może pod wpływem pewnej osoby lub sytuacji, śniący postanowi odmienić swoje życie? A może to czas na wewnętrzną przemianę? Co ciekawe, sen o wietrze może odnosić się do naszych nałogów lub uzależnień. Także sen o wietrze wskazuje na niezdrowy tryb życia lub nadmierne uleganie namiętnościom. I choć osoba śniąca może czuć się spełniona, to jednak jej postępowanie lub decyzje mogą przyczynić się do poniesienia przez nią dotkliwej porażki. To czas wielkich zmian oraz cyklicznego odrodzenia. A wiatr, jako jeden z żywiołów pomoże nam się pozbyć pewnych cech, które mogą nam zaszkodzić w osiągnięciu celu.

Jeżeli we śnie słyszymy gwiżdżący wiatr, to być może zbyt często składamy obietnice bez żadnego pokrycia. Może osoba śniąca obiecuje i cóż, zapomina o dotrzymaniu składanych obietnic. A może to śniący w niedługim czasie otrzyma obietnicę, która nie zostanie spełniona. A jeżeli we śnie widzimy łagodny wiatr, to być może w niedługim czasie odzyskamy energię życiową, tak potrzebną do działania. To zapowiedź realizacji ambitnego planu oraz spełnienia osobistych marzeń. A jeżeli we śnie obserwujemy flagę na wietrze, to warto pamiętać o honorze. Ktoś zdradzi nam swoje sekrety i cóż, warto pamiętać o pewnej wierności oraz lojalności wobec najbliższych. A przyjemny, chłodzący wiatr może wskazywać na liczne przyjemności oraz spokojny okres w życiu osoby śniącej. Ale jeżeli we śnie widzimy silny wiatr, to niestety, ale musimy się liczyć z rozczarowaniem w sferze uczuć. Zazwyczaj silny wiatr może oznaczać nieprzyjemności, niewierność lub duże problemy, z którymi należy stoczyć walkę. To czas kryzysu, końca oraz początku. Jeżeli we śnie walczymy z silny wiatrem, to być może będziemy musieli powalczyć o miłość. Także szumiący wiatr zapowiada spore problemy, które mogą nam zaszkodzić. Niestety, ale być może osoba śniąca nie osiągnie wyznaczonego celu. A jeżeli we śnie czujemy wiatr, który na nas napiera, to być może musimy odnaleźć w siebie duże pokłady siły oraz energii, dzięki której osiągniemy swój cel. To zapowiedź ciężkiej pracy oraz dużego poświęcenia. To czas duchowego rozwoju, postępu oraz sukcesów.

Wiatr

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów