Jazda samochodem

Co oznacza we śnie jazda samochodem? Jazda samochodem może symbolizować energię życiową oraz decyzje, które wpływają na dalszą przyszłość osoby śniącej. Bywa, że jazda samochodem utożsamiana jest z dojrzałością osobowości, szczególnie emocjonalnej. Według Leksykonu Marzeń Sennych, jazda oznacza drogę życiową, przy czym ważną rolę pełnią towarzysze podróży, zaś według Sennika Victorii Birgis, jazda symbolizuje ambicję, która wreszcie zostanie doceniona. 

W przypadku, gdy to my prowadzimy samochód, to trzymamy swoje sprawy w ręku i sprawujemy nad nimi pełną kontrolę. Nie pozwalamy na to, aby coś wpłynęło na naszą jazdę, szczególnie, że poruszamy się po wybranej drodze życia.

A co symbolizują towarzysze podróży?

Zazwyczaj współpasażerowie oznaczają poprawę sytuacji oraz lepszą jakość życia. Także podróż w towarzystwie nieznanej osoby wskazuje na niespodziewane spotkanie i wyjątkowe relacje, które wpłyną na naszą przyszłość. Warto zachować czujność, aby nie zmarnować szansy danej od losu. Także prowadzenie samochodu staje się radą, dotycząca poszukiwania nowych możliwości, dzięki którym osiągniemy duży sukces. Ale prowadzenie zniszczonego auta staje się ostrzeżeniem przed utratą energii i skupieniem się na odpoczynku. Także brawurowa jazda jest projekcją podświadomych lęków oraz niezaspokojonych pragnień. Być może uciekamy od naszych potrzeb oraz emocji.

Wypadek samochody oznacza duże straty, szczególnie w sferze finansowej. Ale jeżeli jedziemy samochodem, lecz nikt nie prowadzi auta, to być może zostaniemy uwikłani w kłopotliwe sytuacje i cóż, ktoś będzie kierował naszym życiem. Także, jeżeli w trakcie jazdy, ktoś udziela nam rad, to próbuje przejąć kontrolę nad naszym życiem. Warto zastanowić się nad pewnymi zdarzeniami lub znajomościami, które mogą negatywnie wpływać na nasze życie.


Również widok auta nadjeżdżającego z przodu oznacza konfrontację z nieprzyjacielem lub systemem prawnym. Także utrata kontroli nad samochodem staje się przestrogą przed kryzysowymi wydarzeniami oraz poczuciem bezradności i bezsilności. A jeżeli jazda samochodem jest przyjemna i bezproblemowa, to czeka nas poprawa losu lub otrzymanie dużego awansu. 

Jazda samochodem

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów