Kocięta

Zazwyczaj kocięta stanowią szczęśliwą wróżbę, która może oznaczać pozytywne zmiany w życiu. Widok kociaków wskazuje na zmienny los, w którym to szczęście i nieszczęście będą przeplatać się ze sobą. Zawsze po burzy wychodzi słońce, więc nigdy nie należy tracić nadziei na lepsze jutro.

 

Jeżeli bawimy się z kotami, to być może zachowujesz się zbyt lekkomyślnie wobec życia i czasami wykazujesz się dużą nieodpowiedzialną. Widok wychudzonych kotów może stanowić przestrogę przed zdradą ze strony przyjaciela. Może ktoś zdradzi Twoją tajemnicę lub zachowa się nielojalnie wobec osoby śniącej? Widok zabijanych kociąt przestrzega przed przykrymi konsekwencjami działań, które mogą negatywnie wpłynąć na dalszy los.

 

Zabijanie kociaków oznacza koniec złej passy i rozwiązanie trudnych problemów. Kocięta zazwyczaj wskazują na nowy etap w życiu i chwile przyjemności. Jeżeli we śnie bawimy się kociętami, to być może w nadchodzących dniach spotka nas miłe spotkanie w gronie bliskiej osoby. Kocięta oznaczają szczęście i szybkie rozwiązanie problemów osoby śniącej. Dlatego należy pamiętać, że każdy kłopot można rozwiązać.

 

 

Kocięta

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów