Krew

Co jest najciekawsze w interpretacji snów? Z pewnością szukanie znaczenia danego motywu i próba sensownego dopasowania go do naszego życia. Tak jest właśnie z krwią pojawiającą się w naszym koszmarze: najczęściej kojarzymy ją z kontuzją, raną lub śmiercią, a przecież jest esencją życia, siedliskiem duszy, umożliwia prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego trudno wskazać ogólne znaczenie snu, można jednak kierować się różnym kluczem interpretacji.

Krew jako

Warto zwrócić uwagę, że czerwony kolor symbolizuje agresję, energię oraz instynkt seksualny.

Szczegółowe znaczenie snu:

Ciśnienie krwi

Sen, w którym wykonujemy badanie ciśnienia krwi sugeruje, że jakiś problem wywołuje u nas stres. Jeśli jest zbyt niskie, wtedy oznacza to, że brakuje nam energii i aktywności w prawdziwym życiu. Ciśnienie krwi może też wskazywać na słabą kondycję zdrowotną, konieczność wizyty u lekarza.

Krwotok

Koszmar, w którym nie jesteśmy w stanie zatamować płynącej krwi, wskazuje na utratę pewności siebie, energii, zły moment w naszym życiu. Warto też sprawdzić w naszym senniku co oznacza symbolika danej części ciała, wtedy z pewnością łatwiej będzie wytłumaczyć krwotok.

Transfuzja

Sen, w którym motywem jest transfuzja krwi sugeruje ospałość śniącego, brak inspiracji, motywacji i spontaniczności w codziennym życiu. Powinien więc on jak najszybciej poszukać sposobu na ożywienie swojego życia.

Krew

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów