Pomidor

Widok pomidora we śnie wskazuje na potajemną miłość lub nieśmiałe uczucia. Również spożywanie lub zrywanie pomidorów oznacza na przykre konsekwencje, które wynikną z ukrywanego romansu lub pewnej relacji, która przyniesie więcej szkód niż pożytku. Także widok dojrzałego pomidora może stanowić przestrogę przed związkiem lub próbę, na którą zostanie wystawione nasze uczucie. Również widok dużej ilości czerwonych pomidorów zwiastuje otrzymanie dobrej i szczęśliwej wiadomości, zaś sadzenie pomidorów oznacza skrywane uczucia, które mają szansę na realizację lub spełnienie. Warto zwrócić uwagę na jakość sadzonek oraz wygląd pomidora. Jeżeli pomidor we śnie jest przegniły, to być może pewne uczucia bardzo szybko się zakończą lub przyniosą wiele strat. Jeśli zaś, we śnie częstujemy pomidorami, to niedługo zaczniemy wieść beztroskie oraz szczęśliwe życie, a nawet pojawi się szansa na spełnioną miłość. Także przyrządzanie sosu pomidorowego wskazuje na bardzo dobry stan zdrowia lub poprawę kondycji fizycznej. Również należy wiedzieć, że pomidory mogą symbolizować szczęśliwe małżeństwo, związek lub powodzenie w inwestycjach finansowych. Jeśli obserwujemy grządkę z pomidorami, to nasze życie rodzinne będzie toczyło się bez żadnych problemów lub niesnasek. Ale należy także wiedzieć, że widok czerwonych pomidorów może odnosić się do poczucia wstydu lub pewnych sekretów, które próbujemy dokładnie ukryć przed innymi. Dlatego warto zastanowić się, gdy widzimy we śnie pomidory, szczególnie te dojrzałe i czerwone.

Pomidory są bez wątpienia jednymi z najsmaczniejszych warzyw. Ze względu na ich piękny kolor oraz kształt przynoszą przede wszystkim pozytywne skojarzenia. Pomidor wzbudzał zainteresowanie już w renesansie. Używany był jako roślina ozdobna, stąd też stanowił inspirację dla wielu artystów. Jako symbol utożsamiany jest przede wszystkim z miłością. Ze względu na okoliczności, w jakich się śni może mieć różnorodne znaczenia.

Pomidor pojawiający się we śnie zwiastuje pozytywne doznania, ponieważ oznacza, że w niedalekiej przyszłości zakochamy się w kimś bezgranicznie. Będzie to jednak skrywany romans. Dojrzałe, czerwone pomidory są zwiastunem szczęścia. Niebawem otrzymamy pozytywne wiadomości, które sprawią, że nasze życie nabierze barw.

Inne znaczenie snu:

Pomidor

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów