Słodycze

Słodycze w marzeniu sennym wskazują na pozytywną zmianę sytuacji, więc nie należy się zniechęcać niekorzystnymi wydarzeniami. Jeżeli we śnie spożywamy łakocie, to niestety, ale nasze otoczenie składa się z samych pochlebców. Również słodycze we śnie wskazują na spokój oraz harmonijną atmosferę w gronie rodzinnym. Także należy wiedzieć, że kupno słodyczy stanowi ostrzeżenie przed fałszywymi komplementami, które mogą przyczynić się do poniesienia porażki. Nie warto wierzyć w każde słowo. Ale jeżeli w marzeniu sennym podarowaliśmy komuś słodycze, to niedługo sprawimy komuś ogromną radość.

 

Sen, w którym chowamy słodycze, ma znaczenie dość negatywne. Chowanie słodyczy wskazuje na utratę dobrej opinii lub zachowanie, które jest sprzeczne z powszechnie przyjętymi zasadami społecznymi. Być może niedługo postępowanie osoby śniącej przyczyni się do skandalu lub pojawienie się plotek i oszczerstw. Może warto zastanowić się nad własnym zachowaniem, szczególnie że słodka pokusa może zakończyć się dotkliwą porażką?

 

Warto zapamiętać emocje towarzyszące marzeniu sennemu. Jeżeli we śnie cieszymy się z posiadanych słodyczy i chętnie częstujemy innych, to niedługo przydarzą się nam chwile szczęścia. Także sen, w którym pojawia się taka sytuacja, oznacza szczęście w interesach oraz życiu uczuciowym. A jeżeli spożywamy gorzkie słodycze, to niestety, ale to, co wydawało się nam wyjątkowo smaczne, okaże się rozczarowaniem. Dlatego w każdej sytuacji należy zachować wzmożoną czujność oraz nie należy zapominać o rozwadze.

 

 

Sennik słodycze - znaczenie snu

Słodycze

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów