Lody

Jeżeli we śnie widzimy lody, to być może niedługo w naszym życiu pojawi się szczęśliwy okres. Warto wykorzystać nadchodzące okazje, które pomogą nam w przezwyciężeniu wielu problemów. Jeżeli we śnie osoba zdrowa spożywa lody, to niedługo jej losy pozytywnie się odmieni, ale jeżeli we śnie je losu osoba chora, to niestety, ale jej stan zdrowia ulegnie szybkiemu pogorszeniu.

Lody we śnie również zwiastują nowe znajomości oraz relacje, które pojawią się w naszym życiu dość niespodziewanie. To znajomość, dzięki której będziemy spoglądać na życie z innej niż dotychczas perspektywy. Zakup lodów wskazuje na miłe chwile spędzone w gronie towarzyskim, zaś otrzymanie lodów zwiastuje na pogłębienie przyjaźni między przyjaciółmi. Również spożywanie lodów przez osobę śniącą oznacza miłe niespodzianki, które pozytywnie zaskoczą śniącego. Jeżeli jemy niesmaczne lody, to niedługo pojawią się chwilowe trudności, które zostaną szybko pokonane.

Widok rozmrożonych lodów oznacza porażkę w realizacji zamierzonego planu i liczne rozczarowania. Także częstowanie innych lodami może wskazywać na brak satysfakcji z pracy zawodowej oraz pechowy okres w życiu. A jeśli lody nam wypadły z rąk, to być może niesprawiedliwie traktujemy najbliższe otoczenie. Może warto dążyć do zmiany swojego zachowania? Choć lody mogą stanowić źródło przyjemności, to jednak należy zapamiętać cały kontekst sytuacji. Zazwyczaj widok lodów wskazuje na potrzebę chwili przyjemności i ucieczki od codziennych problemów. Także lody mogą stanowić przestrogę przed ochłodzeniem relacji z bliskimi osobami.

Sennik lody - znaczenie snu

Sen o lodach ma dwa zasadnicze znaczenia – jako smaczny, zamrożony deser odnosi się do tego, by w życiu cieszyć się z drobnych przyjemności. Czasami sen o lodach może też symbolizować chęć nawiązania bliższych kontaktów z jakimś człowiekiem, zdobycia jego względów, zgodnie z powiedzeniem „przełamać pierwsze lody”.

Inne znaczenie snu:

Lody

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów