Sufit

Sufit w marzeniu sennym może oznaczać szybkie pogorszenie stanu zdrowia lub poważną chorobę. Jeżeli widzimy sufit nie w swoim pokoju lub mieszkaniu, to być może poważnie zachoruje nasz bliskich przyjaciel lub inna bliska osoba.

Biały sufit zazwyczaj oznacza pustkę lub samotność. Może warto otworzyć się i wyjść ze swojej samotni? Czarny sufit może wskazywać na przeżywany smutek lub żałobę, która pojawi się w nadchodzących dniach. Także czarny sufit stanowi przestrogę przed nieszczęśliwym zdarzeniem lub wypadkiem, które może przyczynić się do poniesienia dotkliwej porażki przez osobę śniącą. Ale widok kolorowego sufitu może wskazywać na dużą radość lub szczęście w gronie rodzinnym. Kolorowy sufit może także odnosić się do świata marzeń, fantazji lub ucieczki od codziennych problemów. Jeżeli w marzeniu sennym widzimy kolorowy sufit pełen postaci z bajek lub o tęczowych barwach, to niedługo nasze plany zostaną zrealizowane lub być może pojawi się szansa na spełnienie skrytych marzeń.

Jeżeli we śnie widzimy walący się sufit, to niestety, ale zagraża nam realne niebezpieczeństwo. Warto zachować wzmożoną uwagę w nadchodzących dniach. Kapiąca woda z sufitu oznacza rozwiązanie ważnych problemów i licznych kłopotów. Może niedługo ktoś przyczyni się do rozwiązania pewnej ważnej, lecz skomplikowanej sprawy. Także warto zwrócić uwagę na pęknięcia w suficie. Jeżeli widzimy, że na suficie pojawiły się liczne pęknięcia, to niedługo w naszym życiu pojawią się smutne i nieszczęśliwe wydarzenia, które zostawią po sobie ślad na bardzo długi okres.

Sennik sufit - znaczenie snu

Sufit

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów