Tort

Widok tortu w marzeniu sennym zazwyczaj oznacza doskonały nastrój lub szczęśliwe zdarzenia w życiu osoby śniącej. W tym przypadku tort może zwiastować radosną niespodziankę, która poprawi nastrój osoby śpiącej. Także widok tortu może oznaczać powiększenie rodziny lub chrzciny. A jeżeli widzimy tort urodzinowy, to niedługo w naszym życiu pojawi się szczęśliwy okres, który warto wykorzystać.

Jeżeli pieczemy owocowy tort, to w niedługim czasie przeżyjemy dużą radość oraz zaskoczenie. Pieczenie tortu zwiastuje szczęśliwe małżeństwo, zaś krojenie tortu oznacza kłótnie oraz spory rodzinne. Spożywanie tortu wskazuje na miłe chwile spędzone w gronie rodzinnym i przyjaciół, a podarowanie tortu może stanowić przestrogę przez zawodem miłosnym.

Jeżeli otrzymaliśmy od kogoś tort, to niedługo będziemy mieli powodzenia w otoczeniu i zaczniemy wzbudzać dużą sympatię. Również kupowanie tortu oznacza zawód miłosny i nieszczęśliwe uczucie. Ale jeśli zamówiliśmy duży tort, to niedługo czeka nas szczęśliwa miłość, która przyniesie nam wiele szczęścia oraz radości.

A co oznacza sen, w którym rzucamy w kogoś tortem?

Zazwyczaj tak sytuacja może stanowić przestrogę przed podjęciem lekkomyślnej decyzji, która przyniesie porażkę i może przyczynić się do stworzenia sobie wrogów w najbliższym otoczeniu. Także warto zwrócić uwagę na sam tortu. Jeżeli spożywamy smaczny i słodki tort, to w życiu zaznamy wiele szczęścia oraz spełnionej radości. Ale jeśli otrzymaliśmy gorzki lub zepsuty tort, to niestety, ale w życiu czeka nas wiele nieszczęśliwych chwil i zdarzeń. W tym przypadku należy zachować cierpliwość oraz wytrwałość, ponieważ pechowy okres bardzo szybko się zakończy.

Sennik tort - znaczenie snu

Tort jest wyrobem cukierniczym, który spożywamy przy wyjątkowych okazjach, takich jak urodziny, wesele czy świętowanie awansu w pracy. Sen o torcie należy więc traktować jako bardzo pozytywny znak i zapowiedź udanej passy, zarówno w sprawach uczuciowych, jak i zawodowych.

Inne znaczenie snu:

Tort

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów