Urodziny

Często widok urodzin w marzeniu sennym oznacza radość lub szczęśliwe wydarzenie, które może przynieść pozytywną odmianę losu. Obchodzenie urodzin w marzeniu sennym zwiastuje realizację śmiałego planu lub spełnienie skrytych marzeń. W tym przypadku obchodzenie urodzin może oznaczać stoickie podejście do ważnej sprawy i opracowanie szczegółowego planu działania. Huczne urodziny zwiastują pomyślny bieg ważnej sprawy.

Organizowanie urodzin w marzeniu sennym zwiastuje wesołe i radosne chwile spędzone w gronie najbliższych przyjaciół. Jeżeli we śnie zorganizowaliśmy urodziny, lecz nikt nie przyszedł na przyjęcie, to niestety, ale niedługo pewna sytuacja sprawi, że stracimy zaufanie wobec bliskich osób.

Jeżeli w marzeniu sennym, otrzymaliśmy dużą ilość prezentów, to być może pojawi się wyjątkowo szczęśliwy zbieg okoliczności lub zwiastuje szansę, z której należy skorzystać. Jeśli w marzeniu sennym otrzymaliśmy duży tort ze świeczkami, to możemy spodziewać się szczęśliwych chwil w życiu lub słodkie uniesienia z bliską osobą.

Warto pamiętać, że urodziny w marzeniu sennym oznaczają także koniec pewnego etapu w życiu oraz początek nowej drogi życiowej. Czasami urodziny we śnie również wskazują na osiągnięcie pewnej dojrzałości psychicznej lub podjęcie ważnej decyzji związanej z rozwojem osobistym. Także warto wiedzieć, że urodziny w marzeniu sennym mogą wskazywać na otrzymanie pomocy oraz wsparcia ze strony najbliższych osób. Warto wiedzieć, że jeżeli we śnie widzimy dużą ilość gości, to niedługo czekają nas chwile spędzone w gronie najbliższych lub wskazują na otrzymanie zaproszenia na ważne wydarzenie w rodzinie.

Sennik urodziny - znaczenie snu

Urodziny

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów