Wesele

Co może symbolizować sen o weselu? Jeżeli we śnie widzimy orszak weselny, to warto zastanowić się nad znaczeniem naszego snu. Zazwyczaj wesele jest ważny symbolem sennym, który może nam pomóc rozwiązaniu wielu ważnych spraw. Ale także wesele jest symbole, odnoszącym się do naszego życia osobistego. Dlatego warto zwrócić uwagę na elementy wesela, gości weselnych, parę młodą czy nasze czynności związane z tym wydarzeniem. To te elementy pozwolą nam na prawidłową interpretację snu o weselu. 

Znaczenie snu o weselu

Jak już wspomniano, sen o weselu może być ważnym źródłem informacji dotyczących życia śniącego. Zazwyczaj wesele symbolizuje duże przemiany w życiu. To czas początku nowego rozdziału w życiu, szczególnie że wesele może być pozytywną wróżbą. Czasami wesele może oznaczać przyjęcie nowych obowiązków, ale związanych z utratą dotychczasowych przywilejów. To okres dojrzewania oraz rozwoju duchowego. To także symbol połączenia radości i smutku lub końca oraz początku. To w tym wydarzeniu łączy się to co jest szczęśliwe wraz ze smutnym końcem. Coś utraciliśmy, ale również zyskaliśmy. To droga, która prowadzi do nas do większej samoświadomości. Ale często sen o weselu może stanowić odzwierciedlenie marzeń, ukrytych pragnień, potrzeb czy nawet obaw związanych z nadchodzącymi wydarzeniami, w tym przypadku ślubem czy założeniem rodziny. 

A co oznacza sen, w którym widzimy wesele?

Zazwyczaj wesele może wskazywać na pewien etap w życiu, w którym niewykluczone są przejściowe problemy. Ale również sen o weselu może wskazywać na ukryte pragnienie stabilizacji życiowej, która może także wzbudzać w nas duży lęk. A jeżeli we śnie widzimy orszak weselny, to być może na drodze osoby śniącej pojawi się szansa na miłość lub namiętny romans. To zapowiedź gorących emocji oraz uczuć, które mogą zaprowadzić nas pod ślubny ołtarz. Nie wykluczony szybki ślub oraz szczęście w małżeństwie. Także widok orszaku weselnego może oznaczać nagłą miłość, namiętność oraz chęć przeżycia miłosnej przygody. 

A co może oznaczać sen, w którym bawimy się na weselu?

Jeżeli we śnie bawimy się na weselu, to być może nadchodzą duże zmiany w naszym życiu osobistym. To zapowiedź radosnych nowin oraz szczęścia, z którego warto skorzystać. Może to oznaczać zmianę miejsca zamieszkania lub stanowiska pracy. Także zabawa weselna może wskazywać na otrzymanie propozycji awansu lub możliwości dalszego rozwoju osobistego. Ale jeśli we śnie tańczymy na weselu, to być może zagraża nam zawiść ze strony nieprzyjaciół. Może w naszym otoczeniu znajduje się fałszywy przyjaciel, przez którego możemy zaznać wiele cierpienia lub poniesiemy dotkliwą porażkę? Warto zachować ostrożność, szczególnie że w niedługim czasie przekonamy się o zawiści innych. A jeżeli we śnie widzimy pana młodego przenoszącego swoją żonę przez próg, to być może unikniemy dużego zagrożenia ze strony nieprzyjaciela. A może dzięki pomocy innym uda nam się rozwiązać pewien ważny problem? Warto pamiętać o rozsądku oraz cierpliwości, zwłaszcza że nadmierny pośpiech może przyczynić się do poniesienia dużej klęski. 

A co oznacza sen, w którym widzimy zabawy oczepinowe?

Jeżeli we śnie widzimy zabawy oczepinowe, to być może przeżywamy wiele miłosnych rozterek. Może trudno nam z czegoś lub kogoś zrezygnować, a może jesteśmy niepewni co do uczuć bliskiej osoby? Jeżeli we śnie bierzemy udział w zabawach oczepinowych, to być może w niedługim czasie zostaniemy zmuszeni do pojęcia pewnej decyzji, która może całkowicie odmienić nasze życie. I choć to nie będzie łatwa decyzja, to jednak dzięki niej spojrzymy na swoje życie z innej perspektywy niż dotychczas. A jeżeli we śnie widzimy tradycyjny chleb oraz sól, to możemy spodziewać się dużego szczęścia oraz pomyślnego okresu w życiu. Warto wykorzystać dobrą passę, szczególnie że w tym czasie osiągniemy każdy cel. A jeśli we śnie widzimy wesele i cóż, żyjemy w małżeństwie, to bardzo możliwe, że w niedługim czasie powiększy się nam rodzina. To także zapowiedź otrzymania zaproszenia na ważną uroczystość ślubną. A dla osób chorych, zazwyczaj wesele we śnie wskazuje na szybki powrót do zdrowia. Czas choroby się zakończył, więc w niedługim czasie osoba chora odzyska utracone siły oraz zdrowie.

Inne znaczenie snów o weselu

Własne wesele:

Wesele innej osoby:

Jeśli kobieta złapała na weselu welon, wtedy sen ma różne znaczenie w zależności od statusu jej związku:
a) Singielce welon wróży dalszą samotność.
b) Dziewczynie w niezalegalizowanym związku welon zwiastuje oświadczyny.
c) Dla narzeczonej złapanie welonu oznacza drobne przeszkody w przygotowaniach do ślubu.
d) Dla mężatki sen o welonie jest odzwierciedleniem znużenia w obecnym związku.

Wesele

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów