Wojsko

Często widok wojska w marzeniu sennym oznacza pojawienie się licznych problemów w życiu osobistym lub zwiastuje okres pełen przeciwności, z którymi osoba śniąca musi się zmierzyć. Również widok wojska może wskazywać na załatwienie wielu poważnych spraw, ale głównie dzięki wpływowym znajomościom. Widok wojska może stanowić przestrogę przed łamaniem obowiązujących zasad społecznych oraz kulturowych.

Jeżeli wojsko pojawia się we śnie kobiet, to być może na osobę śniącą czeka krótka miłostka, która może przynieść więcej szkód niż pożytku. A w marzeniu sennym mężczyzny wojsko oznacza niepokoje oraz liczne problemy.

Jeżeli we śnie widzimy paradę wojskową, to możemy oczekiwać na wesołą niespodziankę oraz chwile szczęścia. Ale należy pamiętać, że widok maszerującego wojska może stanowić przestrogę przed przygnębiającą zmianą w życiu osoby śniącej. A jeśli we śnie przyglądamy, to być może zaznamy wiele nieprzyjemności ze strony swoich przełożonych lub władz.

Jeśli widzimy wojsko w czasie bitwy lub walki, to niestety, ale w życiu osoby śniącej pojawią się liczne nieprzyjemności, porachunki oraz konflikty z najbliższym otoczeniem. Należy pamiętać, że jeżeli uczestniczymy w procesie rekrutacji do wojska lub uczestniczymy w działaniach wojskowych, to być może nasz stan zdrowia ulegnie pogorszeniu. To wyjątkowo zła wróżba dla osób chorych, zaś osoby bezrobotne lub szukające innej pracy mogą oczekiwać na otrzymanie propozycji pracy, zmianę stanowiska lub szybkie wzbogacenie się.

Sennik wojsko - znaczenie snu

Sen o wojsku (np. powołaniu do służby) wskazuje, że w naszym życiu powinniśmy wprowadzić więcej dyscypliny, trzymać się ustalonych zasad i reguł.

Gdy motywem snu jest wojna, polecamy sprawdzić szeroką interpretację snu w tym miejscu.

Wojsko

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów