Żaby

Co może oznaczać sen o żabie? Zazwyczaj sen o żabie odnosi się do naszej podświadomej sfery psychiki. Czasami widok żaby może wskazywać na potrzeby erotyczne lub odnosi się do pewnych cech naszej osobowości. Jeżeli chcemy zinterpretować sen, to warto zapamiętać jak największą ilość szczegółów, na przykład kolor żaby, jej wielkość lub na kumkanie żab.

 

Znaczenie snu o żabach

Jak już wspomniano, żaby we śnie mogą odnosić się do pewnej części naszej osobowości. Jeżeli we śnie widzimy żabę, wychodzącą z wodnego środowiska, to prawdopodobnie odczuwamy duże potrzeby erotyczne. Sen jest także zapowiedzią ukształtowania się tożsamości seksualnej. Również żaba we śnie może wskazywać na duże wyzwania, z którymi należy się zmierzyć. Może także oznaczać konflikt między sumieniem, zasadami społecznymi a odczuwanymi potrzebami oraz popędami.

 

Jeżeli we śnie słyszymy kumkanie żab, to prawdopodobnie sen stanowi przestrogę przed oszczerstwami lub zdradzonymi tajemnicami. Często sen może stanowić ostrzeżenie przed nieprzemyślanymi słowami, które mogą wyrządzić dużą krzywdę. Czasami warto zastanowić się nad pewnymi decyzjami, które mogą przynieść przykre konsekwencje. Zastanów się, czy warto zdradzić tajemnicę bliskie osoby. Także sen o żabie może zwiastować ważne spotkanie, które może odmienić życie śniącego. To zapowiedź ważnej okazji, która pojawi się w życiu śniącego.

 

A dla zakochanych, sen o żabie może świadczyć o nadmiernym przywiązaniu się do partnera lub partnerki. Może na bliską osobę patrzymy przez różowe okulary i nie dostrzegamy pewnych wad oraz niepokojących cech osobowości. Jeżeli we śnie widzimy dużą żabę, to być może pewne wydarzenia mogą przyczynić się do powstania wielu negatywnych emocji. Łapanie żaby wskazuje na duży zysk, a spożywanie żaby oznacza pogorszenie stanu zdrowia. A jeżeli we śnie brzydzimy się żaby, to być może osoba śniąca nie potrafi zaakceptować swoje cielesności i cóż, może odczuwać duże problemy w sferze seksualnej.

 

Żaby

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów