Żmija

Co może oznaczać sen o żmii? Zazwyczaj żmije we śnie mogą wskazywać na klęskę lub poniesione porażki. Jeżeli chcemy prawidłowo zinterpretować sen o żmii, to warto zapamiętać jak największą ilość szczegółów, pojawiających się we śnie. T o wielkość żmii, jej wygląd oraz nasze zachowanie może pomóc nam w poznaniu znaczenia snu o żmii. 

Znaczenie snu o żmii

Jak już stwierdzono, sen o żmii może wskazywać na poniesione porażki lun duże zagrożenie. Zazwyczaj sen o żmii może wskazywać także na zbliżające się niebezpieczeństwo, które może zagrażać osobie śniącej. Czasami sen może oznaczać nasz stosunek wobec najbliższego otoczenia. Według sennika arabskiego, sen o żmii może wskazywać na nieprzyjaciół lub działanie wrogów. Ale dzięki rozsądkowi oraz wytrwałości pokonamy swoich nieprzyjaciół. A jeżeli we śnie zostaliśmy ukąszeni przez żmiję, to niestety, ale padniemy ofiarą wroga i jego intryg. 

Według sennika mistycznego, sen o żmii może oznaczać zmartwienia, pogorszenie zdrowia. Jeżeli we śnie ukąsiła nas żmija, to prawdopodobnie martwimy się o swoich bliskich. Często sen może wskazywać na zazdrość i zawiść najbliższego otoczenia. Jeżeli we śnie widzimy zbliżającą się żmiję, to warto zachować szczególną ostrożność w nadchodzących dniach. Również według Sennika Indyjskiego, sen o żmii może oznaczać zwycięstwo wroga lub poniesienie przez śniącego osobistej klęski. Także sen o żmii może wskazywać na duże problemy w związkach. Czasami sen może stanowić przestrogę przed zazdrością oraz zaborczością. 

Żmija

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów