Cyrk

Sen o cyrku może mieć kilka znaczeń, dlatego śniący powinien zwrócić uwagę nie tylko na własne odczucia (radość, strach, zdezorientowanie), ale i samo przedstawienie. Inne przesłanie może mieć bowiem rozbawiający nas klaun, a inne wykonujący podniebne akrobacje linoskoczek.

Wybrane znaczenie snu o cyrku:

Brak kontroli, zamieszanie

Cyrk jest miejscem, w którym dzieją się rzeczy niezwykłe, dziwne i zaskakujące. Sen o cyrku najczęściej odzwierciedla właśnie takie sytuacje w życiu śniącego. Nie bez powodu zresztą na sprawy, które wymknęły się spod kontroli mówimy „ale cyrk”.

Monotonia w prawdziwym życiu

Sen, w którym zatrudniamy się w cyrku odzwierciedla nasze znudzenie codziennym życiem, rutyną. Wizja, podczas której wstępujemy w szeregi trupy cyrkowej sugeruje, że pociąga nas zabawa, przygoda, beztroskie życie pełne emocji.

Zapowiedź dobrej zabawy

Widowisko jakim jest cyrk ma dostarczyć człowiekowi przede wszystkim rozrywki. Dlatego sen, w którym jesteśmy w cyrku i dobrze się bawimy może oznaczać, że wkrótce spędzimy miło czas, ktoś poprawi nam humor i samopoczucie.

Ukrywamy swoje prawdziwe oblicze

Zdarza się, że śniący jest nie tylko widzem, ale i sam występuje w cyrku. Wtedy fantazja może wskazywać, że odgrywamy w życiu jakąś rolę, niekoniecznie zgodną z naszymi przekonaniami. Duże znaczenie będzie miała rola w jaką się wcielamy. Inne znaczenie cyrku we śnie sugeruje, że lubimy zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania.

Warto pamiętać, że podczas przedstawienia mogą pojawić się różne zwierzęta, takie jak pies, foka, słoń, koń, królik, tygrys, niedźwiedź czy lew. Warto więc zajrzeć do tych haseł, które znajdą Państwo również w naszym senniku.

Cyrk

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów