Kura

Kura to częsty motyw pojawiający się w marzeniach sennych. Jeżeli we śnie widzimy kurę, to być może w świecie rzeczywistym przykładamy zbyt dużą wagę do błahych spraw. Warto wiedzieć, że widok kury w marzeniu sennym jest także ostrzeżeniem przed zaczynaniem kilku spraw naraz i cóż, uciekaniem od codziennych obowiązków. Warto zapamiętać jak największą ilość szczegółów, pojawiających się w marzeniu sennym.

Symbolika kury w marzeniu sennym

Jeżeli we śnie widzimy kurę, która przesiaduje na jajkach, to być może niedługo otrzymamy wiele interesujących ofert, które przyniosą duży zysk. Także widok kury wysiadującej jajka wskazuje na rozwój osobisty i spełnienie ukrytych pragnień lub ambicji. A jeśli we śnie widzimy kurę wraz z kurczętami, to musimy pamiętać, aby nie przerywać realizacji swoich ukrytych zamierzeń oraz planów. Widok kury z kurczętami może wskazywać na dobry czas na realizację śmiałych zamierzeń oraz ambitnych planów. Nie warto zrażać się przeciwnościami, szczególnie, że jeżeli pokonamy problemy, to szybko osiągniemy postawiony cel. 

Widok dużej ilości kur może oznaczać dobry okres na zawiązywanie nowych znajomości, które mogą w sposób pozytywny odmienić życie osoby śniącej. Może to dobry czas na szalone pomysły lub realizację ukrytych marzeń, szczególnie, że przy naszym boku pojawią się odpowiednie osoby, z którymi osiągniemy każdy cel. Ale należy pamiętać, że widok kurcząt w marzeniu sennym wskazuje na fałszywego przyjaciela lub osobę, która będzie dążyła do wyrządzenia dużych szkód w naszym życiu osobistym. 

Często kura stanowi pomyślny znak, dotyczący szczęśliwego okresu dla miłości. Jeżeli we śnie widzimy młodą kurę, to możemy być pewni, że niedługo osiągniemy duże zyski. Również widok uciekającej kury wskazuje na pewne plotki lub oszczerstwa skierowane w stronę osoby śniącej. A jeśli we śnie widzimy kurę znoszącą jajka, to być może w naszym życiu osobistym pojawi się szansa na duży zysk lub niewykluczone, że rodzina się szybko powiększy.

Widok kury w otoczeniu piskląt oznacza szczęśliwą rodzinę i chwile spędzone w gronie najbliższych. A jeśli w marzeniu sennym zabiliśmy kurę, to niestety, ale poniesiemy duże szkody z powody własnej lekkomyślności lub decyzji, która może przyczynić się do poniesienia dotkliwej porażki.

A co oznacza spożywanie kury?

Jeżeli w marzeniu sennym spożywamy danie z kury, to możemy spodziewać się dużego dobrobytu lub szczęścia w życiu. A jeśli w marzeniu sennym widzimy kurę z kogutem, to niedługo zaznamy wiele przyjemnych chwil w gronie rodzinnym. Co ciekawe, jajka we śnie zwiastują otrzymanie radosnych wiadomości, zaś widok stada kur najczęściej oznacza dużą ilość obowiązków, które być może przyniosą pokaźne korzyści.

Inne znaczenie snu:

Kura

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów