Murzyn

W naszym kraju widok czarnoskórej osoby NADAL należy do rzadkości, więc sen o murzynie może wydać się zastanawiający, jeśli nie jest oczywiście podyktowany prawdziwym spotkaniem z osobą tej rasy. Warto pamiętać, że dla Polaków ma on z pewnością inne znaczenie niż na przykład dla Amerykanów czy mieszkańców Afryki. Jak więc sen o murzynie interpretują mieszkańcy Europy?

Dla kobiety sen o murzynie często jest związany ze sprawami uczuciowymi – prawdopodobnie jest ona znudzona swoim partnerem, chciałaby zmian i czegoś nowego. Być może nieobce są jej myśli o przygodzie erotycznej, zdradzie czy nawet zakończeniu obecnego związku. Przy takiej interpretacji snu należy się jednak odwołać do swojego rozsądku i serca – czy jest to tego warte?

Dla wolnych kobiet, a także dla pozostałych osób, sen o murzynie może obrazować wewnętrzne konflikty, mroczną stronę charakteru śniącego, lęk przed nieznanym, wyparte aspekty osobowości. W tym przypadku nie bez znaczenia jest kolor skóry murzyna – czerń kojarzy się ze złymi mocami.

Inne znaczenie snu:

Murzyn

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów