Pchły

Sen o pchłach jest bardzo prosty do wytłumaczenia - te pasożyty symbolizują nieprzyjaciół i podłych ludzi, którzy nas wykorzystują i pochłaniają energię życiową. Gdy takich osób nie dostrzegamy w swoim otoczeniu, wtedy pchły odnoszą się do zmartwień gryzących nasze sumienie. Jako że te pasożyty są niedostrzegalne, koszmar może być wskazówką, że nie widzimy prawdziwych przyczyn problemu.

Szczegółowe znaczenie snu:

Pchły w śnie zazwyczaj odnoszą się do nieprzyjemnych sytuacji, które mogą przyczynić się do nieporozumień oraz licznych konfliktów. Często związane są z rozdrażnieniem lub napięciem nerwowym. Widok pcheł może oznaczać wybuch wielkiego gniewu lub niekontrolowane emocje, które mogą przyczynić się do pojawienia się licznych konfliktów z otoczeniem.

Jeżeli w śnie schwytaliśmy pchłę lub ją zabiliśmy, to niedługo możemy spodziewać się dużego przypływu gotówki. Jeżeli zaś we śnie mamy pchły, to niedługo będziemy uczestniczyć w kłótniach rodzinnych. Często widok pcheł we śnie może stanowić przestrogę przed obciążeniem psychicznym organizmu, dlatego warto zadbać o odpoczynek. Jeżeli we śnie łapiemy pchły, to niedługo zrealizujemy śmiałe plany i spełnimy swoje marzenia.

Jeśli zaś, we śnie zostaliśmy pogryzieni przez pchły, to nadchodzące dni przyniosą wiele szczęścia w sferze uczuciowej. Także widok wielu pcheł oznacza radość oraz liczne uniesienia w sferze emocjonalnej. Warto skorzystać z nadarzającej się okazji, aby scementować związek uczuciowy. Pchły mogą także stanowić przestrogę przed podjęciem pochopnej decyzji, która może przynieść więcej szkód niż pożytku. Również pchły mają znaczenie symboliczne, odnoszące się do sfery materialnej. Zazwyczaj oznaczają straty materialne, szczególnie jeżeli próbujemy bez powodzenia złapać pchłę. Jeśli zaś we śnie mamy dużą ilość pcheł, to być może dręczą nas wyrzuty sumienia z powodu nieszczerego zachowania lub wyrządzonej krzywdy. Czasami gryzienie pcheł wskazuje na konflikty wewnętrzne i myśli, które mogą przyczynić się do zaburzenia równowagi duchowej.

Sennik pchły - znaczenie snu

Pchły

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów