Rajstopy

Widok rajstop we śnie jest ściśle związany z codzienną sferą życia osoby śniącej. Jeżeli widzimy dużą ilość rajstop, to niestety, ale czeka nas duże rozczarowanie lub bieda. Widok podartych rajstop może oznaczać przypływ gotówki lub nagłe podreperowanie budżetu domowego. Także noszenie rajstop może wskazywać na otrzymanie ważnej wiadomości, która pozytywnie wpłynie na życie osoby śniącej.

Pranie lub cerowanie rajstop odnosi się do przyjemnej sfery życia i być może, niedługo osoba śniąca sprawi wiele radości dla bliskiego otoczenia. Ale jeśli w marzeniu sennym cerujemy dużą ilość rajstop, to niestety, ale zbyt dużą wagę przykładamy do błahostek, które mogą przyczynić się do ograniczenia rozwoju śniącego. Kupowanie rajstop może stanowić przestrogę przed dużymi wydatkami, które zaskoczą osobę śniącą, więc warto rozpocząć oszczędzanie.

Zakup dużej ilość rajstop oznacza biedę lub nagłe straty finansowe. Także oznaczają pochopne decyzje, które przyczynią się do poniesienia porażki. Ważny jest również kolor rajstop. Czarne rajstopy mogą wskazywać na chwilowy romans, który może okazać się zgubny w swoich skutkach, zaś białe rajstopy oznaczają poczucie wstydu lub wyrzuty sumienna. Warto pamiętać, że rajstopy we śnie mogą mieć znaczenie erotyczne lub wskazują na niezaspokojone potrzeby w sferze seksualne. A jeżeli we śnie widzimy lub wkładamy koronkowe rajstopy, to w naszym związku pojawi się namiętność, zaś osoby samotne mogą spodziewać się miłosnych uniesień. Także seksowna bielizna, w tym rajstopy oznaczają romans, miłostki lub urozmaicenie życia seksualnego osoby śniącej.

Sennik rajstopy - znaczenie snu

Inne znaczenie snu o rajstopach

Rajstopy i pończochy to rodzaje garderoby noszonej na nogach, w dzisiejszych czasach głównie przez kobiety. Ze względu na swoją budowę, która jest rodzajem sieci oraz fakt, że silnie oddziałują na psychikę mężczyzn symbolizują związki, relacje, sfery emocjonalne.

Dla Pań:

Rajstopy początkowo nosiły jedynie tancerki, upowszechniły się jednak wraz z pojawieniem się minispódniczki w latach 60. XX wieku.

Dla mężczyzn:

W XVI wieku rajstopy były częścią garderoby mężczyzn, nosili je między innymi amerykańscy i europejscy arystokraci. Trend ten jednak zmienił się, gdy panowie zaczęli nosić spodnie. Co więc może oznaczać sen, w którym mężczyzna nosi rajstopy? Prawdopodobnie uaktywniła się w jego osobowości żeńska część natury, która może przejawiać się poprzez większą wrażliwość, delikatność czy uległość. Czasami sen zwiastuje po prostu przyjęcie roli typowo kobiecej w życiu. W niektórych przepadkach sen o noszeniu pończoch jest efektem wypartych skłonności do transwestytyzmu.

Rajstopy

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów