Buty na obcasie

Buty na obcasie są symbole erotycznym, który wskazuje na potrzeby związane z kobiecą stroną seksapilu. Również ten rodzaj obuwia oznacza wspomnienia oraz chęć zabawy lub tęsknotę za czasami beztroskich chwil.

 

Szpilki są również elementem eleganckich stylizacji, dlatego mogą wskazywać na sukces w pracy zawodowej lub pomyślny okres w życiu uczuciowym. To także przestroga przed nadmiernym dążeniem do osiągania przyjemności, nawet kosztem osobistych przekonań. Buty na obcasie zwiastują miłe spotkanie w gronie znajomych lub zaproszenie na romantyczną kolacje. Również oznaczają tęsknotę za namiętnością oraz intymnością. Może warto zwrócić uwagę na osobiste potrzeby, które pojawiają się we śnie w postaci szpilek?

 

Buty na wysokim obcasie mogą wskazywać na postawę wobec innych. Choć sprawiamy wrażenie, że wyróżniamy się w tłumie lub przewyższamy innych, to jednak musimy pamiętać o zachowaniu równowagi między różnymi dziedzinami życia. Także obcasy oznaczają nadmierną kontrolę nad własnym ciałem oraz nadmierne zwracanie uwagi na opinie społeczną. Niestety, ale również brak umiejętności balansowania między zróżnicowanymi sytuacjami sprawi, że możemy bardzo szybko upaść.

Buty na obcasie

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów