Remont

Remont we śnie zawsze oznacza pewne zmiany w  życiu lub straty. Należy wiedzieć, że jeżeli we śnie to my przeprowadzamy gruntowny remont, to niedługo rozpocznie się kolejny etap w życiu osoby śniącej. Często taka sytuacja wskazuje, że czas na przeprowadzenie pewnych zmian, które już od dawna czekają na realizację. Jeżeli remontujemy cudzy dom, to niedługo wpłyniemy na zmianę zachowania lub życia bliskiej nam osoby. Ale jeśli remontujemy własny dom, to musimy przygotować się na pewne wydarzenia, które rozpoczną wielkie przeobrażenie wewnętrzne. Warto również zwrócić uwagę na stan mieszkania lub domu, w którym rozpoczęliśmy remont.

Jeżeli było to zaniedbane pomieszczenie, to być może zaniedbaliśmy nasze życie wewnętrzne lub od dawna nasze zachowanie było sprzeczne z wyznawanymi wartościami moralnymi. Należy również wiedzieć, że jeżeli po remoncie mieszkanie lub dom całkowicie uległo przeobrażeniu, to niedługo gruntownie przemienimy nasze życie. I często zazwyczaj na lepsze. A jeśli we śnie widzimy, że to ktoś inny remontuje pomieszczenie, to możemy spodziewać się dużego szczęścia i radości. Może w naszym życiu pojawi się osoba, która pozytywnie zacznie wpływać na nasze życie? Czasami remont może także wskazywać na uporządkowanie pewnych ważnych spraw czy podjęcie trudnej decyzji, która przyczyni się do realizacji śmiałego planu. Także warto zapamiętać rodzaj pomieszczenia, w którym jest przeprowadzany remont. Jeżeli jest to kuchnia lub pokój dzienny, to niedługo poprawie ulegną relacje rodzinne. Czasami remont sypialni wskazuje na poprawę życia erotycznego, zaś dziecięcego pokoju – na pojawienie się nowego członka rodziny.

Sennik remont - podsumowanie

Sen o remoncie symbolizuje próbę naprawienia swojego życia lub relacji z innymi ludźmi. Jeśli we śnie wykazujemy się pomysłowością i zaangażowaniem, to znak, że misja zakończy się powodzeniem.

Polecamy interpretację snu „dom” oraz wymienionych haseł – znajdą je Państwo w naszym senniku.

Inne znaczenie snu:

Remont

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów