Sukienka

Co może oznaczać sen o sukience? Jeżeli we śnie widzimy sukienkę, to warto zastanowić się nad pewnymi sprawami, szczególnie związanymi z naszym duchowym światem. Co ciekawe, sukienka jest ważnym symbolem, który ma duże znaczenie w marzeniach sennych. Sukienka we śnie może odnosić się do naszych potrzeb duchowych, erotycznych czy materialnych. Warto zwrócić uwagę na sen, w którym pojawia się sukienka.

Znaczenie sukienki w marzeniach sennych

Jak już wspomniano, sen o sukience jest ważnym symbolem , pojawiającym się w naszych marzeniach sennych. Często znaczenie sukienki jest zależne od jej wartości, kolorów czy kroku. Jeżeli we śnie widzimy śliczną i drogą sukienkę, to być może marzymy o lepszych warunkach lub nie jesteśmy zadowoleni z naszej sytuacji finansowej. W tym przypadku bogato zdobiona sukienka może odnosić się do spraw materialnych i cóż, może zapowiadać lepszy okres w finansach. Ale jeżeli we śnie widzimy podartą i brudną sukienkę, to być może cierpimy przez niezaspokojone pewne potrzeby lub skrywamy duży sekret przed światem. W sensie dosłownym – brudna sukienka może stanowić zapowiedź pogorszenie sytuacji finansowej lub zapowiada problemy związane z finansami lub majątkiem. Może osoba śniąca poniesie duże straty lub prowadzi zbyt rozrzutny tryb życia? Czasami sukienka może odnosić się do niezaspokojonych potrzeb seksualnych. W tym przypadku im krótsza sukienka tym potrzeby erotyczne są większe. Także przymierzanie sukienki oznacza początek romansu lub flirtu. Często może odnosić się relacji z otoczeniem.

Jeżeli we śnie wkładamy piękną sukienkę, to być może w naszym życiu pojawi się ktoś, dzięki komu odkryjemy dużą radość z życia. Również lekka sukienka może oznaczać czułość lub wiele niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. A co może oznaczać kolorowa sukienka? Jeżeli we śnie widzimy kolorową sukienkę, to w niedługim czasie będziemy odczuwać wielką radość lub nasze życie całkowicie się odmieni. To także zapowiedź nowej szansy, możliwości oraz szalonej miłości.


A jeżeli we śnie widzimy letnią sukienkę, to być może czujemy dużą potrzebę związaną z odpoczynkiem oraz relaksem od codziennych problemów i trudności. A co może oznaczać sen o złotej sukience? Choć to zazwyczaj symbol baśniowy, to jednak złota sukienka może odnosić się sfery marzeń, ucieczki od codziennych problemów lub zwiastuje duże profity i oznacza szczęście w interesach. Sukienka przetykana złotem również wróży szczęście i zyski. Ale jeżeli we śnie otrzymaliśmy złotą sukienkę, to być może obietnice pewnej osoby skończą się jedynie na słowach.


Również warto zwrócić uwagę na kolor sukienki. Biała sukienka oznacza szczęście i niewinność, błękitna i niebieska wróży pomyślność, spokój oraz stabilizację, czerwona zapowiada gorące uczucia, miłość, namiętność, ale także może przestrzegać przed konfliktami z otoczeniem. Żółta stanowi przestrogę przed fałszywą przyjaźnią, zielona oznacza spełnienie marzeń, a czarna przestrzega przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Także wszelkie czynności związane z sukienką mają duże znaczenie. Pranie, łatanie lub szycie sukienki może oznaczać rozwiązanie konfliktu, załatwienie pewnej sprawy lub rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Także otrzymanie sukienki w prezencie oznacza miłe chwile w gronie przyjaciół.

Sukienka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów