Syn

Widok syna w marzeniu sennym zazwyczaj związany jest z naszą mentalną sferą życia. Jeżeli we śnie widzimy postać syna, to być może wewnątrz naszego życia duchowego pojawiły się zakłócenia, które przyczyniły się do zaburzenia równowagi wewnętrznej. Także postać syna może ostrzegać przed zagrożeniem własnego syna w świecie rzeczywistym. Również może oznaczać zachowanie rozsądku lub uwagi przed zbliżającym się zagrożeniem. Czasami widom postaci syna może wskazywać na rozwój duchowy lub osiągnięcie wysokiego poziomu empatii. W tym przypadku niedługo będziemy musieli użyć swojej mocy związanej z altruistyczną i empatyczną sferą życia. Przede wszystkim warto zapamiętać każdy szczegół snu, ponieważ syn w śnie matki lub ojca może mieć znaczenie ściśle związane z rzeczywistym życiem. Może warto skoncentrować swoje wysiłki na rozwiązaniu swoich osobistych problemów? Często widok syna wskazuje na rozwiązanie ważnej sprawy lub rozpoczęcie kolejnego planu działania. Jeżeli w marzeniu sennym widzimy syna opuszczającego dom, to niestety, ale mogą pojawić się liczne problemy w życiu rodzinnym. Może niedługo stracimy bliską osobę lub spotka nas choroba? Także widok chorego syna stanowi poważne ostrzeżenie przed pochopnym zaangażowaniem się w krótkie związki. Często może przestrzegać przed namiętnym uczuciem, które przyczyni się do poniesienia dużej porażki. A jeżeli widzimy smutnego syna, to warto zastanowić się nad odczuwanymi emocjami. Być może w świecie rzeczywistym obawiamy się o swojego syna, więc ten lęk pojawia się pod postacią syna w marzeniu sennym.

Sennik syn - znaczenie snu

Inne znaczenie snu:

Dla osób mających syna

Sen odzwierciedla naturalnie relacje z synem i odnosi się do spraw codziennych. Według sennika sen o własnym synu jest zwiastunem sukcesów zawodowych, zaszczytów osiągniętych dzięki uczciwej pracy. Smutny, przygnębiony chłopak może natomiast sygnalizować drobne kłopoty i dolegliwości.

Dla osób spodziewających się syna.

Sny o synu odzwierciedlają obawy związane z przebiegiem ciąży, porodem i sprawdzeniem się w roli matki lub ojca. Nie należy brać ich zbyt dosłownie, szczególnie tak niepokojących jak poronienie czy urodzenie potwora.

Dla osób bezdzietnych

Syn

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów