Bić

Bicie kogoś zazwyczaj oznacza spokojne chwile w związku małżeńskim. Ale jeżeli we śnie to my jesteśmy bici, to być może zemścimy się za wyrządzoną krzywdę. Zemsta okaże się bardzo szybka zwłaszcza, że będzie dotkliwa dla nieprzyjaciela.

 

Jeżeli we śnie bijemy się w tłumie lub uczestniczymy w dużej bijatyce, to zostanie wymierzona sprawiedliwość dla winnego. Może to oznaczać również sprawę załatwianą na drodze sądowej lub w gronie znajomych.

 

Bicie psa w marzeniu sennym symbolizuje wierność oraz duże zaufanie. I mimo, że spotkają nad przykrości, to jednak nasze uczucia pozostaną takie same. Ale bicie kota jest przestrogą przed zdradą ze strony bliskiej osoby lub przyjaciela.

Także uderzenie dziecka symbolizuje niesprawiedliwość i poczucie wyrządzonej krzywdy. Ale jeżeli bijemy sami siebie, to być może w niedalekiej przyszłości czeka na nas spore ośmieszenie. Może warto zastanowić się nad pewnymi słowami? A widok bijących się osób oznacza zmianę szczęścia i losu. Zakończy się niepomyślny okres w życiu i nastanie czas pełen szczęśliwych chwil.

Bić

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów