Zabijać

Co może oznaczać sen o zabójstwie? Zazwyczaj sny o zabójstwie mogą wywołać nas wiele skrajnych emocji – od strachu, lęku po wyrzuty sumienia. Czasami sen o zabójstwie może stanowić wyraz nienawiści do ofiary. Ale czy na pewno odczuwamy aż takie emocje wobec innych? Jeżeli chcemy prawidłowo zinterpretować sen o zabójstwie, to warto zapamiętać jak największą ilość szczegółów, pojawiających się w naszym śnie.
Znaczenie snu o morderstwie


Jak już wspomniano, sny o morderstwie mogą odnosić się do naszego życia. Być może osoba śniąca odczuwa duży lęk przed nieznaną przyszłością, a może nie czuje się pewnie w towarzystwie bliskich osób? Czasami sen o zabójstwie może świadczyć o naszym stosunku wobec siebie samych. Co ciekawe, sen o zabójstwie może oznaczać podświadomą niechęć wobec nas samych lub wobec pewnych cech, które chcemy w sobie zwalczyć. Jeżeli we śnie widzimy zabójstwo samego siebie, to być może osoba śniąca chciałaby pozbyć się z pewnych cech lub potrzeb, które wpływają o negatywnym stosunku śniącego. Może nie potrafimy siebie zaakceptować i cóż, nie potrafimy żyć sami ze sobą w pełni zgodzie?


Co ważne, sen o zabójstwie może również świadczyć o początku i końcu pewnego etapu w życiu śniącego. Jeżeli we śnie jesteśmy świadkami zabójstwa, to prawdopodobnie osoba śniąca w niedługim czasie rozpocznie kolejny etap swojego życia. To czasami zapowiedź duchowego wyzwolenia się z wewnętrznych więzów, które być może ograniczały wolność oraz dalszy rozwój śniącego. To czas na zmiany. Wszystko ma swój początek oraz koniec.


W tradycji ludowej zazwyczaj sen o zabójstwie może oznaczać duże straty, niepowodzenia lub pechowy okres. Czasami zwiastuje zerwanie pewnej znajomości lub utratę czegoś ważnego. Jeżeli we śnie widzimy zabójstwo, to możemy oczekiwać długiego życia. A jeżeli we śnie prowadzimy śledztwo w sprawie zabójstwa, to niestety, ale musimy liczyć się z licznymi kłopotami oraz problemami, które mogą nam zaszkodzić.

 

Zabijać

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów