Msza święta

Widok odprawianej mszy w kościele zwiastuje liczne pokusy, na które zostanie wystawiona nasza dusza. Uczestniczenie we mszy oznacza liczne potomstwo lub szczęście w życiu rodzinnym.

Czasami msza może stanowić projekcję potrzeby duchowej oraz wskazuje na zwrócenie się ku wartościom moralnym. Zdarza się, że msza śni się osobom, które zachowały się nieuczciwie wobec innych i przez to odczuwają duże wyrzuty sumienia. Także msza oznacza konieczność zachowania pokory wobec codziennych problemów i stanowi przestrogę przed nadmierną pychą. Może warto zastanowić się nad własnymi uczynkami oraz postawami, które mogą przyczynić się do pojawienia licznych konfliktów.

Celebrowanie mszy świętej w marzeniu sennym odnosi się do zmian w życiu duchowym osoby śniącej i często oznacza koniec pewnego etapu w życiu. Także masz może stanowić zapowiedź szczęśliwych wydarzeń lub szybkiego powrotu do zdrowia, szczególnie pod długotrwałej chorobie. Również uczestniczenie w mszy wskazuje na powodzenie w interesach oraz zwiastuje liczne sukcesy w każdej dziedzinie życia. Jednak należy pamiętać, że to kontekst sytuacji wpływa na interpretację snu. Ważne jest również zapamiętanie tematu mszy oraz wystroje wnętrza kościoła.

Jeżeli we śnie msza odbywa się w bogato zdobionym kościele, to być może posiadamy liczne przymioty ducha, które należy wykorzystać podczas niesienia pomocy potrzebującym. Ale jeśli w trakcie mszy pada imię osoby śniącej, to prawdopodobnie niedługo będzie musiała przeprowadzić rachunek sumienia. Może w duszy śniącego toczy się konflikt moralny?

Sennik msza święta - znaczenie snu

Msza święta

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów