Różaniec

Często różaniec w marzeniu sennym oznacza chwile, które mogą przynieść wiele cierpienia, dlatego warto zachować cierpliwość wobec otoczenia. Czasami różaniec w marzeniu sennym oznacza oszczędność, która przyniesie duże zyski. Jeżeli we śnie odmawiamy różaniec, to niedługo zabraknie nam czasu wolnego na realizację naszych marzeń. Często różaniec także stanowi przestrogę przed podjęciem pochopnej decyzji, która może przynieść wiele porażek. W tym przypadku różaniec stanowi także wskazówkę do zachowania uczciwości wobec innych, szczególnie że pojawi się szansa na odniesienie sukcesu, ale kosztem innych. Czasami odmawianie różańca w kościele może oznaczać otrzymanie dobrych wiadomości.

Jeśli trzymamy różaniec w torebce lub kieszeni, to niedługo możemy spodziewać się choroby lub szybkiego pogorszenie stanu zdrowia. Jeśli zaś odmawiamy różaniec wraz z innymi, to niedługo może bliska osoba ulegnie dużemu wypadkowi lub pojawi się wiele nieszczęśliwych wydarzeń w rodzinie. Trzymanie różańca przy sobie także oznacza na cierpienie i długotrwałą chorobę, zaś przysłuchiwanie się odmawiającym różaniec może stanowić przestrogę przed chorobą lub cierpieniem. Często różaniec posiada wyjątkowo pejoratywne znaczenie, więc jeżeli we śnie dostrzegamy różaniec, to musimy zachować dużą ostrożność przed zbliżającym się zagrożeniem. Warto również zwrócić uwagę na wielkość różańca. Jeżeli jest to duży i okazały różaniec, to w naszym życiu zagości wiele cierpienia, mały, skromny różaniec wskazuje na drobne chwile szczęścia.

Sennik różaniec - znaczenie snu

Sen o różańcu najczęściej związany jest z problemami, których nie potrafimy samodzielnie rozwiązać. Sen może pojawić się u osób, które potrzebują wsparcia, nadziei, pocieszenia. Różaniec jest symbolem modlitwy, może więc sugerować też, że należy bardziej zaufać Bogu.

Inne znaczenie snu:

Różaniec

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów