Operacja

Sny o operacji pojawiają się nieprzypadkowo w naszym życiu – albo rzeczywiście oczekujemy na zabieg (swój lub kogoś bliskiego), albo musimy podjąć radykalne i niezbędne decyzje.

Dla osób, które w prawdziwym życiu czekają na operację, sen będzie odzwierciedlał strach związany z zabiegiem. W takiej sytuacji nie warto więc brać zbyt dosłownie snu, w którym się ona nie powiodła. Natomiast dla pozostałych ludzi sen o operacji sygnalizuje zmiany w naszym zachowaniu, przemiany duchowe, usuwanie czegoś niepotrzebnego z naszej świadomości i z życia. Warto mieć świadomość że zabieg operacyjny to ostateczny krok, by pozbyć się czegoś zagrażającego zdrowiu. Być może w naszym życiu musimy podjąć radykalne działania, gdyż „choroba” hamuje nasz rozwój. W tym przypadku powodzenie operacji ma znaczenie – jeśli we śnie się udała, to znak, że osiągniemy duchowe oczyszczenie i uzdrowimy duszę. Gdy natomiast operacja zakończyła się niepowodzeniem, wtedy jest to sygnał, że będziemy mieli poważne trudności z uwolnieniem się od naszych wewnętrznych demonów.

Jeśli ta interpretacja nie przypadła nam do gustu, można również sprawdzić znaczenie poszczególnych części ciała, które były operowane we śnie. W naszym senniku znajdą Państwo takie hasła jak: serce, nogi, stopy, brzuch, ręce, nos, oczy, ucho.

Sny często traktowane są jako ostrzeżenie, dlatego w przypadku motywu tak bardzo związanego z leczeniem jak operacja, wypadałoby zrobić okresowe badania, skupić się na poprawie swojej kondycji zdrowotnej czy po prostu bardziej zadbać o swój wygląd.

Inne znaczenie snu:

Operacja

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów