Pobicie

Jeżeli śnimy o tym, że zostaliśmy pobici, to niedługo możemy spodziewać się trudnych wydarzeń, które mogą przynieść wiele rozczarowań. Również pobicie osoby śniącej w marzeniu sennym oznacza strach przed agresją oraz przemocą ze strony otoczenia lub stanowi projekcję wyrzutów sumienia. Być może osoba śniąca nie zachowała się uczciwie wobec kogoś lub ma pewne grzechy na sumieniu, z którymi nie potrafi sobie poradzić.

Sen o pobiciu kogoś stanowi zapowiedź miłych chwil w towarzystwie bliskich osób. Jeżeli we śnie pobiliśmy nieznajomego, to być może odczuwamy duży niepokój lub stres związany ze sprawami codziennymi. Może ktoś przyczynił się do poniesienia naszej porażki lub coś sprawiło, że straciliśmy równowagę wewnętrzną? Często sen o pobiciu stanowi ostrzeżenie przed utratą kontroli i wybuchu emocji. Jeżeli we śnie widzimy pobicie ze skutkiem śmiertelnym, to niedługo ktoś zada na cios w naszą sferę emocji i pojawi się rana duszy, która będzie goić się przed długi czas. Warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które pojawiają się w marzeniu sennym.

Jeśli bijemy bliską osobę, to być może czujemy złość lub niechęć do tej osoby w świecie rzeczywistym? Także pobicie nieznajomego wskazuje na rozchwianie emocjonalne lub duży stres i niepokój związany z trudnymi sytuacjami. Warto pamiętać, że pobicie partnera lub partnerki stanowi przestrogę przed dużą kłótnią, lub awanturami, które mogą przyczynić się do zerwania związku lub pogorszenia relacji między kochankami. Także pobicie osoby śniącej może oznaczać złośliwe zamiary lub działania, których celem jest zaszkodzenie śniącemu. Dlatego warto zachować dużą dozę czujności w nadchodzących dniach.

Sennik pobicie - znaczenie snu

Pobicie

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów