Bałagan

Bałagan wskazuje na nieuporządkowane sprawy osobiste. Może od pewnego czasu, osoba śniąca nie zwracała uwagi na problemy, które z każdym dniem coraz szybciej narastały? A może ucieczka przed konfrontacją z osobistymi trudnościami sprawiła, że życie zaczęło przypominać jeden wielki bałagan?

 

Widok bałaganu staje się także wskazówką do uporządkowania osobistych spraw i oczyszczenia swojego świata wewnętrznego. Także widok bałaganu w mieszkaniu staje się przestrogą przed nadmiernym zaangażowaniem się w sprawy zawodowe. To także rada dotycząca odpoczynku, szczególnie, że stres może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia. Ale jeżeli we śnie, to osoba śniąca bałagani, to być może przyczyni się do powstania chaosu w swoim życiu. To również przestroga przed podejmowaniem pochopnych decyzji, które negatywnie wpłyną na dalsze losy. Zawsze warto dokonać refleksji na temat podjętych kroków, zwłaszcza, że nieprzemyślane decyzje potrafią zniszczyć życie.

 

Sprzątanie bałaganu wskazuje na rozpoczęty proces uporządkowania własnego życia lub podjęcia decyzji, która pomoże w rozwiązaniu konfliktu.

 

Sen o spędzaniu czasu w bałaganie może wskazywać na brak rozwoju i tkwienie w przeszłości. To co już było, nie powróci, a życie w bólu i w cierpieniu nie sprawi, że zostanie cofnięty czas. Bałagan także jest radą do hierarchizacji osobistych wartości i spraw, które posiadają największe znaczenie i wartość dla osoby śniącej.

Bałagan

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów