Bransoletka

Historia tego kolistego przedmiotu sięga już starożytności. Od tego czasu noszenie bransoletek w różnych kulturach nabrało wielu znaczeń. Bransoletkom przypisuje się wobec tego właściwości ochronne i magiczne lub uznaje za symbol opieki, przyjaźni bądź też wspólnoty.

Trudno więc jednoznacznie wskazać znaczenie snu, w którym pojawia się ten przedmiot - gdyż dla jednych jest to chroniący przed złem amulet, dla drugich ozdoba ciała, a jeszcze dla innych symbol oddania i jedności z poszczególnymi wartościami, ludźmi czy organizacjami. Tak jak na przykład słynne kolorowe bransoletki z plastiku użyte w kampanii „Live Strong” prowadzonej przez fundację kolarza Lance Armstronga. Zobaczmy więc, jak najczęściej interpretuje się sny z bransoletką.

Jeżeli przyśni nam się, że nosimy bransoletkę lub dostaliśmy ją w prezencie, należy uznać to za dobrą prognozę. Czeka nasz szczęśliwe wydarzenie w małżeństwie, pracy czy szkole. Osoby samotne powinny być jeszcze bardziej zadowolone, gdyż noszenie bransoletki zwiastuje im miłość. Czasami to sygnał, że śniący nie dostrzega uczucia, które pochodzi od bardzo bliskiej nam osoby.

Bransoletka symbolizuje też erotyzm, bardzo intymne i intensywne uczucia, takie jak pożądanie, pieszczotliwość i podniecenie.

Biżuteria to zazwyczaj cenna rzecz, nie tylko w wymiarze finansowym. Może być przecież pamiątką po bliskiej nam osobie lub prezentem – takich przedmiotów nie wypada więc gubić. Jeżeli podczas fantazji sennych nie jesteśmy w stanie znaleźć naszej bransoletki jest to niezbyt optymistyczny znak, że będziemy mieli problemy w realnym życiu. Dla przeciwwagi, znalezienie we śnie biżuterii jest zwiastunem dobrych inwestycji finansowych.

Inne znaczenia snu z bransoletką:

Bransoletka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów