Fekalia

Fekalia wzbudzają obrzydzenie u każdego człowieka. Jest to normalne, ponieważ jako odpad kanalizacyjny charakteryzują się nieprzyjemnym zapachem oraz konsystencją.

Sny związane z fekaliami pojawiają się stosunkowo rzadko. Dotyczą one przede wszystkim pewnych cech osobowości, które są zarówno niepotrzebne, jak i niechciane. Jedzenie fekaliów podczas snu związane jest tym, iż niebawem w życiu pojawią się kłopoty. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, być bardzo ostrożnym oraz rozważnym. Fekalia jako symbol związane są ściśle z pewnymi sytuacjami życiowymi, które powracają do człowieka we śnie. Mogą wiązać się z przeżyciami, wspomnieniami (niekoniecznie negatywnymi), które cały czas krążą w naszych myślach.

Należy podkreślić, że sny o fekaliach dość często pojawiają się u osób, które nie akceptują własnego ciała. Jeśli ten sam sen pojawia się dość często u osoby, która patrząc w lustro myśli, że jest gruba, to bez wątpienia jest to znak, że zaczęła rozwijać się choroba zwana Anoreksją lub Bulimią. Należy niezwłocznie udać się do specjalisty.

Inne znaczenie snu:

Fekalia

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów