Sikanie

Oddawanie moczu we śnie zazwyczaj oznacza poprawę sytuacji osoby śniącej. Jeżeli czujemy dużą ulgę związaną z oddaniem moczu, to niedługo nasze problemy zostaną rozwiązane, a osoba śniąca zacznie odczuwać spokój z tego powodu.

Jeżeli w marzeniu sennym pijemy mocz, to niedługo nasze zdrowie ulegnie znacznej poprawie.

Jeżeli śnimy, że zmoczyliśmy łóżko, to w nadchodzących dniach nasza dusza zostanie wystawiona na liczne pokusy. I cóż, ta sytuacja oznacza wstrzemięźliwość. Czasami sen o oddawaniu moczu może mieć podtekst seksualny, choć zazwyczaj posiada wiele znaczeń.

Także sen, w którym pojawia się mocz, należy do snów o charakterze czysto fizjologicznym i stanowi projekcję odczuwanych potrzeb związanych z oddaniem moczu. Również oddawanie moczu związane jest ze sferą emocjonalną. Jeśli we śnie oddajemy dużą ilość moczu, to być może odczuwamy potrzebę uzewnętrznienia własnych emocji, szczególnie że nadmiar emocji może przyczynić się do zachwiania równowagi wewnętrznej. Co ciekawe, oddawanie moczu we śnie może także oznaczać gorące uczucia lub emocje, które próbujemy z siebie wyrzucić, szczególnie jeżeli traktujemy je w sposób odstręczający.

Mocz zazwyczaj jest traktowany jako coś obrzydliwego, więc oddanie moczu symbolizuje wyrzucenie negatywnych emocji z wnętrza własnej duszy. Ale picie moczu w marzeniu sennym oznacza poprawę zdrowia, szczególnie, że ten sen często pojawia się na jawie osób, które praktykują tę czynność. Również picie moczu może stanowić wskazówkę do zwrócenia większej uwagi na stan zdrowia.

Sikanie

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów