Kuzynka

Widok kuzynki we śnie wskazuje na pewne relacje z samym sobą i poczucie własnej wartości. Widok pięknej kuzynki może oznaczać zakazane uczucia lub niezaspokojone potrzeby erotyczne. Również postać kuzynki może oznaczać nowy etap w życiu oraz pomyślny okres w realizacji ważnych i śmiałych planów, więc warto podjąć działania, które mogą zakończyć się spektakularnym sukcesem.

 

Widok kuzynki we śnie także wskazuje na otrzymanie ważnej propozycji finansowej, z której należy skorzystać.  Postać kuzynki może oznaczać rozwiązanie ważnych i skomplikowanych spraw, dlatego nie należy przyspieszać biegu pewnych wydarzeń. Jeżeli we śnie spotykamy kuzynkę, to należy zastanowić się nad swoim postępowaniem wobec innych. Może ostatnio zachowaliśmy się nieuczciwie wobec bliskiej osoby lub przyczyniliśmy się do zaistnienia konfliktu? Także korespondencja z kuzynką we śnie stanowi przestrogę przed konfliktami rodzinnymi i licznymi sporami.

 

Jeżeli we śnie rozmawiamy z kuzynką, to być może niedługo będziemy zmuszeni do podjęcia ważnej decyzji, która odmieni życie osoby śniącej. Kłótnia z kuzynką zwiastuje na przeszkody w osiągnięciu osobistego celu, dlatego warto zapamiętać każdy szczegół snu, w którym prowadzimy spór z kuzynką. Jeśli we śnie widzimy chorą lub zasmucona kuzynkę, to niedługo nasze relacje rodzinne ulegną znacznemu pogorszeniu. Warto w nadchodzących dniach unikać wszelkich konfliktów, które mogą przyczynić się do zerwania więzi rodzinnych. Ale jeżeli widzimy kuzynkę zdrową i pełną sił, to niedługo otrzymamy zaproszenie na przyjemne spotkanie towarzyskie w gronie rodziny. Także przebywanie w towarzystwie kuzynek wskazuje na miłe chwile z bliskimi osobami.

 

Sennik kuzynka - znaczenie snu

Kuzynka

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów