Wujek

Widok wujka w marzeniu sennym zazwyczaj wskazuje na spory oraz kłótnie rodzinne, które mogą przyczynić się do zerwania pewnych więzi pomiędzy bliskimi osobami. Także postać wuja może wskazywać na niezałatwienie wielu poważnych spraw czy może ostrzegać przed nadchodzącymi problemami, które negatywnie wpłyną na życie osoby śniącej. Ale jeśli w marzeniu sennym rozmawiamy z wujem, to możemy spodziewać się rozwiązania wielu ważnych problemów.

Widok zmarłego wuja może wskazywać na liczne troski, które pojawią się wżyciu osoby śniącej. W tym przypadku, warto pamiętać o zachowaniu cierpliwości oraz wytrwałości. Jeśli we śnie widzimy chorego lub zmęczonego wujka, to niestety, ale w naszym życiu pojawią się liczne problemy oraz zmartwienia, które należy jak najszybciej rozwiązać. Także widok umierającego wujka może oznaczać wroga lub potężnego nieprzyjaciela.

Widok wujka z dalszej odległości może oznaczać złe wieści lub nieszczęśliwą sytuację. Jeśli w marzeniu sennym kłócimy się z wujkiem, to niestety, ale możemy spodziewać się pechowego okresu w życiu osoby śniącej. Czasami widok przygnębionego wujka zwiastuje najgorsze wydarzenia w osobistym życiu osoby śniącej. Widok szczęśliwego wujka wskazuje na polepszenie losu lub okazję, z której należy skorzystać, aby odnaleźć spokój oraz ulgę w życiu osoby śniącej. 

Sennik wujek - znaczenie snu

Inne znaczenie snu:

Wujek

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów