Długie włosy

Długie, zadbane włosy są ozdobą kobiet. W dawnych czasach były postrzegane jako symbol wolności. Ludzie uważali, że posiadały magiczne moce, dlatego często robiono z nich amulety.

Długie włosy symbolizują sprawy zawodowe, które przyniosą duży sukces. Warto zastanowić się nad podjęciem ważnej decyzji w sferze zawodowej, szczególnie, że może niedługo pojawić się kusząca propozycja. To wspaniała okazja na wyprostowanie swoich ścieżek zawodowych, które już od dawna były dość poplątane.

Długie włosy mogą także stanowić zapowiedź szczęśliwych chwil, które już niedługo rozjaśnią chwile życia. Również długie włosy oznaczają władzę nad innymi lub chęć dominacji. Także wskazują na siłę lub wzbudzanie dużego szacunku w otoczeniu. Zazwyczaj długie włosy także posiadają znaczenie erotyczne, które stają się projekcją niezaspokojonych potrzeb. Długie włosy wskazują na zmysłową stronę życia, szczególnie, że to znaczący symbol seksualny, lub nadmierną dominacją intelektu. Może czasami warto posłuchać się głosu serca?

Także widok długich włosów we śnie może wskazywać na poszukiwanie innych perspektyw zarówno zawodowych jak i w relacjach miłosnych. Czasami długość włosów może oznaczać długotrwałe oraz szczęśliwe życia, szczególnie, jeżeli we śnie pojawiają się piękne i zadbane włosy. A im dłuższe, tym dłuższe będzie nasze życie.

Sen dotyczący pięknych, długich włosów symbolizuje siłę oraz wolność, a także dobrobyt. Może być również powiązany z przeżyciami erotycznymi.

Szczegółowe znaczenie snu:

Długie włosy

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów