Wypadające włosy

Co może oznaczać sen o wypadających włosach? Jeżeli we śnie widzimy wypadające włosy, to warto zastanowić się nad znaczeniem snu. Zazwyczaj wypadające włosy stanowią ważną informację, dotycząca życia oraz przyszłości śniącego. Jeżeli we śnie widzimy wypadające włosy, to warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak ilość wypadających włosów, stan włosów, kolor czy nasze emocje. To one pomogą nam w poznaniu prawidłowego znaczenia snu.

Znaczenie snu o wypadających włosach

Włosy to zazwyczaj symbol, który często pojawia się w naszych marzeniach sennych. Jeżeli we śnie widzimy włosy, to być może w naszym życiu zachodzą pewne zmiany. Włosy są związane ze zmysłową sferą życia oraz świadczą o dużych potrzebach erotycznych. Ale również włosy mogą odnosić się do naszej energii życiowej lub potencjału. Także kolor włosów ma ogromne znaczenie. Jeżeli we śnie widzimy rude włosy to być może w naszej duszy tkwi ogromny potencjał oraz wyróżniamy się gorącym temperamentem. Czarne włosy oznaczają dobre zdrowie oraz powagę, siwe troski i zmartwienia, białe mądrość życiową, zaś jasne pozytywne nastawienie do życia.

Ale jeżeli we śnie posiadamy długie włosy i nagle zaczynają nam wypadać, to być może w niedługim czasie utracimy chęć do działania i cóż, będziemy zmagali się z licznymi problemami. Także wypadające włosy mogą wskazywać na chorobę lub spadek formy. W tradycji ludowej, wypadające włosy zazwyczaj interpretowane są jako negatywny symbol. Zazwyczaj oznaczają nieszczęście, chorobę lub nawet pogrzeb. Jednak jeżeli we śnie widzimy wypadające włosy, które zaczynają nam odrastać, to musimy spodziewać się dużych zmian w swoim życiu osobistym. To proces początku i końca. A czasami duże zmiany są potrzebne, aby spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy.

Wypadające włosy

Przeszukaj sennik:

Interpretacja innych snów